Vee znowu bije swój rekord

Spółka Vee, dostawca hostów i botów głosowych poinformowała, że odnotowała wzrost wskaźnika MPC (Minutes of Processed Conversations), która mierzy miesięczną liczbę minut realizowanych przez hosty głosowe na rzecz zleceniodawców.

W sierpniu było to 223 tys. minut. Oznacza to, że od lipca ilość minut wzrosła o 4 proc., a o aż 13 proc. od średniej za pierwszy kwartał tego roku. Jeśli trend utrzyma się, Vee pobije także swój dotychczasowy rekord kwartalny wynoszący jak – dotąd 198 tys. minut.

Jak komunikuje spółka, odnotowano wzrost ilości wykonywanych połączeń telefonicznych z wykorzystaniem hostów głosowych od 2 do nawet 74 proc. dla trwających już projektów z branży bankowej, ubezpieczeniowej i logistycznej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Sztuczna inteligencja pozna klientów dzięki ich emocjom

Według danych Eurostatu jedynie 27% krajowych firm posiada profil w co najmniej jednym medium społecznościowym. Tymczasem wykorzystuje je już 90% polskich internautów. To doskonałe źródło o klientach, postrzeganiu przez nich marek i produktów pod warunkiem, że obecność w mediach społecznościowych łączy się z analityką opartą na sztucznej inteligencji, pozwalającą precyzyjnie identyfikować emocje klientów.
więcej

Najszybszy komputer świata do biometrii na PG

Na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej uruchomiono NVIDIA DGX Station – nowy serwer obliczeniowy dedykowany uczeniu głębokiemu sztucznych sieci neuronowych. Jest to pierwsza instalacja takiego serwera w Polsce i jedna z pierwszych w Europie.