Vee znowu bije swój rekord

Spółka Vee, dostawca hostów i botów głosowych poinformowała, że odnotowała wzrost wskaźnika MPC (Minutes of Processed Conversations), która mierzy miesięczną liczbę minut realizowanych przez hosty głosowe na rzecz zleceniodawców.

W sierpniu było to 223 tys. minut. Oznacza to, że od lipca ilość minut wzrosła o 4 proc., a o aż 13 proc. od średniej za pierwszy kwartał tego roku. Jeśli trend utrzyma się, Vee pobije także swój dotychczasowy rekord kwartalny wynoszący jak – dotąd 198 tys. minut.

Jak komunikuje spółka, odnotowano wzrost ilości wykonywanych połączeń telefonicznych z wykorzystaniem hostów głosowych od 2 do nawet 74 proc. dla trwających już projektów z branży bankowej, ubezpieczeniowej i logistycznej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Inwestycja w roboty może się zwrócić już po roku

Ponad połowa największych firm na świecie rozpoczęła już wdrażanie automatyzacji procesów z wykorzystaniem robotów. Kolejne 19 proc. firm ma zamiar zrobić to w ciągu dwóch lat. Z raportu „The robots are ready. Are you? Untapped advantage in your digital workforce”, przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte wynika, że docelowo roboty mogą zastąpić jedną piątą pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, a jednocześnie pozwalają na zwiększenie przychodów firm. W opinii menedżerów inwestycje w robotykę mają szansę zwrócić się już po niespełna dwunastu miesiącach.