Vee opublikował wyniki MPC: wzrost 36% r/r

Vee S.A. (dawniej Voicetel Communications S.A.) opublikował swoje wyniki z działalności handlowej za czerwiec. Spółka odnotowała 36% wzrost w odniesieniu do wyników z II półrocza ub. roku i 5% wzrost ilości minut działania hostów głosowych w porównaniu z I kwartałem tego roku.

Zarówno wynik półroczny, jak i kwartalny są rekordowe w historii Spółki. Spółka zaznacza przy tym, że czerwcowy wskaźnik MPC został zrealizowany dzięki m.in. wzrostowi wolumenów procesowanych minut (od 1 do 90%) z trwających projektów dla m.in. firm z branż: finansowej, medycznej i bankowej – czytamy w komunikacie giełdowym spółki. O ile w I kwartale tego roku średnia MPC wynosiła 198 tys. min, tak II kwartał został ustanowiony ze średnią 201 tys. minut. Daje to wzrost na poziomie 3% MPC w odniesieniu kwartał do kwartału.

Spółka zrealizowała 603,1 tys. minut w II kwartale tego roku oraz rekordowe 1,19 mln minut połączeń głosowych w całym I półroczu tego roku.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Inteligentny chatbot dla Peugeot

Chatbot dedykowany modelowi Peugeot 308 jest pierwszym w Polsce botem w branży motoryzacyjnej. Wykorzystanie inteligentnego narzędzia ma na celu wsparcie długofalowych działań sprzedażowych Peugeot Polska przy użyciu kanału Facebook Messenger.