Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

Alior Bank zaoferuje wakacyjne ubezpieczenie zdalnie

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna, a to oznacza, że coraz więcej osób w swoich planach wypoczynkowych rozważa wyjazdy nie tylko w Europie, ale także do pozaeuropejskich destynacji. Jednym z niezbędnych elementów bezpiecznego urlopu jest ubezpieczenie turystyczne.

Alior Bank udostępnił klientom w bankowości internetowej i mobilnej możliwość zakupu polisy PZU Wojażer.

– Chcemy towarzyszyć naszym klientom we wszystkich sferach życia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dlatego wprowadzamy do naszej oferty ubezpieczenie turystyczne, pozwalające zabezpieczyć się przed wieloma nieszczęśliwymi zdarzeniami, do których może dojść podczas wakacji, szczególnie w tak niepewnej rzeczywistości, w której teraz żyjemy. Dlatego udostępniamy możliwość zakupu polisy w prosty i szybki sposób w aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Alior Banku – mówi Joanna Olszewska, Dyrektor Departamentu Produktów KI w Alior Banku.

Udostępnienie ubezpieczenia turystycznego PZU Wojażer w kanałach zdalnych Alior Banku, to efekt synergii w ramach Grupy PZU. O wyborze najbardziej korzystnego dla siebie wariantu decyduje klient banku – różnią się one zakresem ochrony oraz sumami ubezpieczenia. W ramach ubezpieczenia klient ma zapewnioną organizację i zwrot kosztów pomocy medycznej, w tym transportu medycznego, wykonania niezbędnych badań, zakupu lekarstw oraz przyrządów rehabilitacyjnych. Ubezpieczony może skorzystać z szerokiej gamy usług assistance, a także z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia bagażu. Ważnym atutem polisy jest ochrona w przypadku nagłego zachorowania na COVID-19 w trakcie zagranicznego wyjazdu, który będzie trwał nie dłużej niż 30 dni.

– Po okresie pandemii ruch turystyczny zaczyna się odradzać, a co za tym idzie rośnie popyt na ubezpieczenia podróżne. Ubezpieczenia turystyczne to prosty i skuteczny sposób zapewnienia sobie „spokojnej głowy” podczas zasłużonego i jakże wyczekiwanego urlopu. Udostępnienie tego produktu dla kolejnego segmentu klientów banku to również rozwój współpracy w ramach Grupy PZU, która stanowi element strategii na lata 2021 – 2024 – dodaje Agnieszka Gocałek, Pełnomocnik Zarządu ds. Bancassurance i Programów Partnerstwa Strategicznego w PZU S.A.

Sam proces wyboru i zakupu ubezpieczenia jest prosty i intuicyjny – zajmuje dla klienta zaledwie kilka minut. Wykupiona polisa wraz z pozostałymi dokumentami ubezpieczeniowymi zostaną przesłane na podany adres e-mail przez PZU SA.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Dostarczyli klientowi niezgodny z zamówieniem produkt. Teraz straszą go sądem.

„Pana wypowiedz nosi znamiona zniesławienia, którego istotą jest zachowanie polegające na pomówieniu pokrzywdzonego o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, rodzaju działalności, stanowiska.” Brzmi jak kłótnia między politykami. Jednak to odpowiedź firmy na negatywny komentarz niezadowolonego klienta.