Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

cold calling

to kontaktowanie się z osobami, zwykle za pomocą telefonu, które nie znają osoby dzwoniącej i nie spodziewają się takiego kontaktu. Jest to np. kontakt handlowca z potencjalnym klientem w celu zaproponowania produktu czy usługi.

Zmiany w zarządzie Altar

Zmienił się Zarząd w spółce Altar, która jest dostawcą platformy contact center. Prezesem niezmiennie od kilku kadencji pozostaje Waldemar Cichacz, natomiast do Zarządu dołączyła dwójka doświadczonych pracowników spółki: Magdalena Borys, która nadzoruje obszar wdrożeń i serwisu oraz Krzysztof Guzikowski odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i realizację projektów.

Cieszę się, że do Zarządu weszły dwie doświadczone i kompetentne osoby, z którymi pracuję od wielu lat – mówi Waldemar Cichacz, prezes spółki Altar. – Mamy ambitne plany, a przed nami wiele wyzwań wynikających z przyjętej strategii. Chcemy skupić się m.in. na usprawnieniu kluczowych obszarów funkcjonowania spółki. Energia Krzyśka pozwala mi wierzyć, że Altar w krótkim czasie da się poznać jako wiodący „product integrator” narzędzi contact center i produktów pozycjonujących się w tej klasie systemów, bazując niezmiennie na stowarzyszonej ofercie własnej i naszych Partnerów. Magdalena natomiast „twardo stąpa” po ziemi. Jej zadaniem będzie stałe podnoszenie jakości naszych usług, aby wzmocnić wizerunek dobrego i solidnego dostawcy oraz partnera biznesowego. Oczywiście nadal bardzo intensywnie rozwijamy narzędzia z pogranicza sztucznej inteligencji i machine learning, realizując wspólnie z Politechniką Świętokrzyską projekt Emotica AI, dofinansowany przez NCBiR. Jego celem jest stworzenie nowej platformy contact center o unikalnych funkcjonalnościach. Równolegle rozwijamy też platformę klasy OSS/BSS Altar Sara, którą w ostatnich latach dostarczyliśmy wymagającym klientom z branży operatorskiej.

Waldemar Cichacz nie ukrywa, że obok rozwoju produktów, kluczowa dla Altar jest również realizacja projektów usprawniających obsługę klientów w modelu Cloud i SaaS.

Tego oczekuje rynek. W ostatnim roku zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w tych modelach, m.in. dla NCBiR – mówi Cichacz. – Naszym wyróżnikiem jest niezmiennie bardzo dobra obsługa procesowa w ramach platformy contact center, którą wciąż rozwijamy w oparciu o autorskie rozwiązania workflow i zarządzania treścią.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Ruszyła rekrutacja na IV edycję Studium Menedżera Contact Center

W czerwcu rozpoczęła się rekrutacja na IV edycję Studium Menedżer Contact Center. Studium to jedyny w Polsce, unikalny na skalę europejską program edukacyjny o randze akademickiej dedykowany team leaderom, kierownikom, supervisorom, specjalistom cc oraz osobom aspirującym do zarządzania całymi jednostkami zdalnej obsługi klienta i sprzedaży.
więcej

Czytelniejsze bilety PKP ułatwieniem dla klientów

PKP Intercity zaprezentowało nowy wzór biletu internetowego. Dzięki odświeżonej szacie graficznej stał się on bardziej czytelny zarówno dla pasażerów, jak i drużyn konduktorskich. Wyeksponowano na nim najważniejsze dane o podróży, dzięki czemu pasażer bez problemu odnajdzie najważniejsze informacje.
więcej

Netia rozpoczyna współpracę z Zenifero

Zarząd spółki TenderHut S.A. poinformował o podpisaniu umowy między Zonifero S.A., spółką zależną należącą do Grupy a liderem rynku telekomunikacyjnego Netia S.A.. Współpraca będzie opierać się na modelu „white label”, czyli w tym przypadku na sprzedaży rozwiązań Zonifero w brandingu i pod marką partnera handlowego, spółki Netia.
więcej

Wizualizacje w umowach? Prawo ma być przejrzyste i pomagać

Design thinking, sztuczna inteligencja, badanie potrzeb i doświadczeń użytkowników mają zrewolucjonizować rynek prawniczy. Coraz więcej firm dąży do jak największego uproszczenia swoich działań prawnych. Również sądy szukają sposobów, żeby być miejscem bardziej przyjaznym i dostępnym dla petentów.