Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

próbny balon

taktyka stosowana do rozpoznania granic. Pytamy o hipotetyczną sytuację, żeby wyciągnąć od drugiej strony informacje na temat dalszych ustępstw, często zaczyna się zdaniem ,,Co by było gdybyśmy…”

Zmiany w zarządzie Altar

Zmienił się Zarząd w spółce Altar, która jest dostawcą platformy contact center. Prezesem niezmiennie od kilku kadencji pozostaje Waldemar Cichacz, natomiast do Zarządu dołączyła dwójka doświadczonych pracowników spółki: Magdalena Borys, która nadzoruje obszar wdrożeń i serwisu oraz Krzysztof Guzikowski odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i realizację projektów.

Cieszę się, że do Zarządu weszły dwie doświadczone i kompetentne osoby, z którymi pracuję od wielu lat – mówi Waldemar Cichacz, prezes spółki Altar. – Mamy ambitne plany, a przed nami wiele wyzwań wynikających z przyjętej strategii. Chcemy skupić się m.in. na usprawnieniu kluczowych obszarów funkcjonowania spółki. Energia Krzyśka pozwala mi wierzyć, że Altar w krótkim czasie da się poznać jako wiodący „product integrator” narzędzi contact center[1] i produktów pozycjonujących się w tej klasie systemów, bazując niezmiennie na stowarzyszonej ofercie własnej i naszych Partnerów. Magdalena natomiast „twardo stąpa” po ziemi. Jej zadaniem będzie stałe podnoszenie jakości naszych usług, aby wzmocnić wizerunek dobrego i solidnego dostawcy oraz partnera biznesowego. Oczywiście nadal bardzo intensywnie rozwijamy narzędzia z pogranicza sztucznej inteligencji i machine learning, realizując wspólnie z Politechniką Świętokrzyską projekt Emotica AI, dofinansowany przez NCBiR. Jego celem jest stworzenie nowej platformy contact center o unikalnych funkcjonalnościach. Równolegle rozwijamy też platformę klasy OSS/BSS Altar Sara, którą w ostatnich latach dostarczyliśmy wymagającym klientom z branży operatorskiej.

Waldemar Cichacz nie ukrywa, że obok rozwoju produktów, kluczowa dla Altar jest również realizacja projektów usprawniających obsługę klientów w modelu Cloud i SaaS[2].

Tego oczekuje rynek. W ostatnim roku zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w tych modelach, m.in. dla NCBiR – mówi Cichacz. – Naszym wyróżnikiem jest niezmiennie bardzo dobra obsługa procesowa w ramach platformy contact center, którą wciąż rozwijamy w oparciu o autorskie rozwiązania workflow i zarządzania treścią.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. SaaS. Zobacz Software as a Service.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

SALESmanago zdobywa nowych klientów w tym Lacoste, Hilti, Panda Security i setki innych

Krakowska spółka SALESmanago Marketing Automation, to według Deloitte jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie. Od początku roku rozwiązania do automatyzacji marketingu SALESmanago zostały wybrane przez setki klientów z całej Europy. Wśród nich są znane globalne marki takie jak producent odzieży Lacoste, Hilti – światowy dostawca rozwiązań dla branży budowlanej oraz Panda Security, światowy lider w zakresie ochrony sprzętu przed cyberatakami.