Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

product centric

(lub product centered) to podejście biznesowe, które skupia się na produkcie jako głównym czynniku wpływającym na sukces firmy. W tym podejściu, firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji produktów, które są uważane za najważniejsze dla klientów.

W podejściu product-centric, firma opiera swoją strategię marketingową na założeniu, że jeśli produkt jest wystarczająco dobry, to klient sam zainteresuje się nim i dokona zakupu. Firma skupia się przede wszystkim na projektowaniu i produkcji produktów, a działania marketingowe i sprzedażowe są ukierunkowane na ich promocję.

Jedną z wad podejścia product-centric jest to, że firma może nie dostrzegać rzeczywistych potrzeb i preferencji klientów, ponieważ skupia się jedynie na produkcie. W podejściu product-centric, to firma decyduje, co klient powinien kupić, a nie klient decyduje, czego potrzebuje. Dlatego w dzisiejszych czasach, w których klienci mają większy wybór i są bardziej wymagający, podejście product-centric staje się coraz mniej skuteczne, a firmy coraz częściej koncentrują się na podejściu customer-centric (czyli koncentrującym się na kliencie).

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

mPay i KioskPolis.pl zaoferują ubezpieczenia komunikacyjne w aplikacji mobilnej

mPay i KioskPolis.pl poinformowały o nawiązaniu współpracy. Ubezpieczenia OC, OC+AC, assistance lub NNW klienci będą mogli nabyć z poziomu aplikacji mobilnej.

Produkt skierowany jest do klientów mPAY, a partnerem wdrożenia jest wspomniana porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

Współpraca mPay i KioskPolis.pl

Wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać aplikacji mPay ponad 50 propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych, m.in. takich marek jak Benefia, Generali, LINK4, mtu24.pl, Proama, TUZ, Uniqa. W tym samym miejscu klienci mogą sfinalizować zakup wybranej przez siebie opcji.

Platforma ubezpieczeniowa mPay zapewnia dostęp do najszerszej na rynku oferty, dostępnej  w aplikacji umożliwiającej również regulowanie należności za parking – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Maksymalizacja korzyści po stronie naszych klientów to od zawsze nasz priorytet. Z tego też powodu cały proces porównania wielu ofert i zakupu wybranego ubezpieczenia odbywa się tyko w jednym miejscu, automatycznie po sczytaniu kodu z dowodu rejestracyjnego i bez potrzeby wychodzenia poza aplikację. Podobnie działa również nasza platforma pożyczkowa, którą wdrożyliśmy jako pierwsi pod koniec grudnia ub.r. – dodaje.

Minimum formalności i „najlepsza oferta”

Z poziomu aplikacji mPAY klienci mają dostęp do ofert dostępnych dla nich „od ręki”.  Otrzymane oferty możemy filtrować według naszych preferencji, np. po zakresie ubezpieczenia czy po dodatkowych opcjach ochrony.

Jednorazowa płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji, a polisa wysyłana jest na adres mailowy. W mPay można skorzystać z trzech opcji regulacji należności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatniczą w portfelu mPay lub karta w portfelu MasterPass). W kolejnym kroku rozwoju usługi planowana jest możliwość opłacenia z poziomu aplikacji również rat za polisę

– Współpraca z mPay to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju porównywarki w sektorze finansowym. Dostarczamy naszym partnerom innowacyjne rozwiązania typu „plug-and-play”, które pozwalają na szybką i nieskomplikowaną integrację. Idee, które od samego początku przyświecają naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównywaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl komentuje Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

Total
0
Shares
1 komentarz
  1. Sama mam w planach postawić na aplikację mPay. Słyszałam, że jest ona bardzo rozbudowana, dodatkowo też działa sprawnie, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Click2Call w Banku Pekao

Bank Pekao wprowadza nową funkcję Click2Call umożliwiającą klientom korzystającym z aplikacji PeoPay szybkie i wygodnie połączenie z konsultantem infolinii banku. Wszystko za pomocą jednego przycisku, bez konieczności wprowadzania numeru klienta czy PIN-u do serwisu telefonicznego Pekao24.