Deloitte Digital i Medallia razem we wspieraniu cyfrowej transformacji

Deloitte Digital i Medallia – światowy lider w zakresie zarządzania doświadczeniem klientów, połączyły swoje siły by wspólnie dostarczać klientom w Polsce swoją wiedzę i rozwiązania.

Poprzez wykorzystanie inteligentnej technologii i najlepszych praktyk branżowych, a także bazując na rozwiązaniach wypracowanych przez lata współpracy globalnej, pragną pomóc Polskim przedsiębiorcom w szybszej transformacji cyfrowej. Jak wynika z raportu „From disparate signals to transformative action”, opracowanego wspólnie przez firmę Deloitte Digital i Medallia, aż 87 proc. konsumentów jest lojalnych wobec swojej ulubionej marki.

Współpraca pomiędzy firmą Medallia, czyli dostawcą platformy technologicznej, która w czasie rzeczywistym wychwytuje sygnały dotyczące doświadczeń klientów, a firmą Deloitte – ekspertem w obszarze doradztwa – to odpowiedź na potrzeby wielu polskich firm. Nasza działalność pozwoli poukładać obszar zarządzania doświadczeniami klientów od strony procesów, budowania zaangażowania ludzi czy też komunikacji z klientami i inicjowania działań wewnętrznych w firmie. Mamy wiedzę oraz niezbędne narzędzia, by zagwarantować naszym partnerom zupełnie nową jakość usług – mówi Wiesław Kotecki, partner, lider zespołu, Customer Strategy&Applied w Deloitte Digital CE.

W ofercie Deloitte Digital i Medallia znajdzie się wsparcie firm w zarządzeniu i analizowaniu ogromnej ilości danych dotyczących polskich konsumentów i ich opinii na temat produktów poszczególnych marek. Dodatkowo, firmy pragną pomóc przedsiębiorcom skierować ludzi, procesy i technologie na odpowiednią drogę biznesową, która doprowadzi do długoterminowych i trwałych zmian.

Od spostrzeżeń do strategii

Z raportu „From disparate signals to transformative action” wynika, że relacja marka-konsument zyskała na znaczeniu podczas pandemii, kiedy interakcje przeniosły się w jeszcze większym stopniu do Internetu. 84 proc. badanych dyrektorów marketingu twierdzi, że klienci zaczęli przywiązywać większą wagę do jakości cyfrowych doświadczeń.

Konsumenci nie tylko oczekują odpowiedzi na swoje bieżące potrzeby, ale liczą również na to, że ich opinie będą brane pod uwagę w procesie tworzenia kolejnych produktów i usług. Deklaruje tak aż 82 proc. respondentów, którzy wzięli udział w naszym najnowszym badaniu. Dlatego też szczegółowo analizujemy potrzeby klientów, aby dostarczać im spersonalizowane rozwiązania, w jak najszybszym czasie. Uważam, że doświadczenie klienta staje się najważniejszą częścią strategii marki i wyznacznikiem nowych wartości – mówi Jan Michalski, partner, lider Deloitte Digital w Europie Środkowej.

Przełożenie różnorodnych sygnałów na spójne i satysfakcjonujące doświadczenia klienta może być dla organizacji ogromnym wyzwaniem. 80 proc. konsumentów podejmuje jednak decyzje o zakupie danego produktu w oparciu o emocjonalną więź z marką. Dlatego firmy, które dbają o jak najlepszą jakość obsługi klienta, odnotowują pięciokrotnie większy wzrost przychodów od firm, które tego nie robią.

Jako światowy lider w zakresie rozwiązań zarządzania doświadczeniami klientów, cieszymy się z nawiązania bliskiej współpracy z Deloitte Digital w Polsce i regionie Europy Środkowej. Połączenie możliwości naszej platformy z potencjałem doradczym naszego Partnera pozwoli nam skuteczniej wspierać klientów w obszarze cyfrowej transformacji zbierania i analizowania doświadczeń klienta – mówi Ryszard Regucki, senior alliance manager CEE, Medallia.

Globalna współpraca firmy Medallia i Deloitte Digital rozpoczęła się w 2015 r. Od tego czasu firmy zrealizowały wspólne projekty m.in. w USA, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *