Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Lead Response Time

inaczej LRT, średni czas odpowiedzi od wysłania zapytania przez klienta do chwili otrzymania przez niego odpowiedzi ze strony pytanego (najczęściej firmy/marki). LRT liczony jest w jednostkach czasu. Panuje powszechne przekonanie, że im szybsza odpowiedź na kontakt klienta (pytanie) tym lepszy wynik finalny w postaci zadowolenia klienta, jego decyzji o zakupie etc. Poniecznie posłuchaj programu K2 Podcast na temat LRT dostępnego tutaj.

Vee planuje zastrzyk gotówki

Gdańska spółka technologiczna Vee S.A. (dawniej Voicetel Communications) zapowiedziała sprzedaż nawet 12 proc. akcji posiadanych przez Vee Ventures. Chce dzięki zastrzykowi gotówki przyspieszyć prace rozwojowe nad oferowanymi już produktami.

– Na początku czerwca planujemy zastrzyk kapitału dla spółki: planujemy sprzedać nawet 12 proc. Akcji Vee posiadanych obecnie przez Vee Ventures i skonwertować to na pożyczkę kapitałową dla grupy Vee – mówi w rozmowie z dziennikiem Parkiet Dawid Wójcicki, prezes spółki.

Vee, po tym, jak drożyło swojego hosta w Enerdze, odnotowuje wysokie poziomy wskaźnika MPC (ilości obsłużonych miesięcznie przez hosty minut rozmowy). Jak zapowiada prezes Wójcicki – inwestycja z pozyskanych w ten sposób środków szybko powinna się zwrócić, bo jak szacuje się, już za 5 lat rynek ten, tylko w Polsce wart będzie 6 mld zł.

Jak zapewnia przedstawiciel Vee – pozyskany kapitał ma pomóc szybciej rozwinąć pudełkowe hosty głosowe dla mniejszych firm i korporacji. Według zapowiedzi prezesa Vee z lutego br. pierwsze hosty głosowe w wersji pudełkowej będą dostępne dla rynku już we wrześniu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Żabka wchodzi w voiceboty

Inteliwise S.A. podpisało umowę ramową oraz zamówienie początkowe na usługę AI Voicebot z Żabka Polska. Przedmiotem umowy jest określenie ogólnych zasad współpracy w zakresie zamówień oraz uruchomienie i świadczenie usługi AI Voicebot.
więcej

Vercom zadebiutuje na GPW 6 maja

Vercom, dynamicznie rosnąca spółka technologiczna, dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service), zadebiutuje na Rynku Głównym Giełdy Papierów…