Nowy standard wirtualnych spotkań

Mowa ciała jest głównym elementem komunikacji interpersonalnej, a jej efektywne wyrażenie jest możliwe tylko wtedy, gdy sami obserwujemy i jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla naszych rozmówców. W Axium zdajemy sobie sprawę, że niezakłócony obraz ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji podczas spotkań online. Z tego właśnie powodu do oferty wprowadziliśmy nowy produkt firmy Axtel – kamerę internetową AX-FHD Webcam Pro.

Po raz kolejny Axtel wyznacza nowe standardy w komunikacji biznesowej. Tym samym polska firma zaprasza do zupełnie nowego świata wirtualnych spotkań ze swoim najnowszym produktem- kamerą internetową Axtel AX-FHD Webcam Pro. Perfekcyjna ostrość jest możliwa dzięki jakości wideo Full HD 1080p, a zniewalająca prędkość 60 klatek na sekundę zapewni nieskazitelną płynność obrazu. Parametry te plasują AX-FHD Webcam Pro na pierwszym miejscu pośród kamer internetowych dostępnych na rynku.

Ponadto kamera została wyposażona w ultra szeroki kąt widzenia 105 stopni, co jest szczególnie istotne, jeśli w danym pomieszczeniu znajduje się więcej niż jedna osoba lub podczas prezentacji konieczne jest użycie tablicy demonstracyjnej. Do urządzenia dołączone są wygodne dodatki, takie jak zaślepka prywatyzująca zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo, gdy urządzenie nie jest aktualnie w użyciu oraz 2-metrowy kabel USB dla dodatkowego komfortu użytkowania.

Axtel AX-FHD Webcam Pro sprawi, że wszyscy uczestnicy wirtualnego spotkania poczują się jakby spotykali się w jednym pokoju, twarzą w twarz z każdym z rozmówców. Ta innowacyjna kamera internetowa zmaksymalizuje produktywność każdej firmy – niezależnie czy jest to wielki koncern czy mała firma rodzinna – umożliwiając doskonałą jakość wirtualnych spotkań przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii.

Od dzisiaj kamery AX-FHD Webcam Pro dostępne są w ofercie Axium, oficjalnego dystrybutora marki Axtel. Ponadto doświadczeni specjaliści Axium są w stanie profesjonalnie doradzić w doborze odpowiedniego sprzętu teleinformatycznego, nie tylko w kwestii kamer internetowych. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: axium@axium.pl.

Szczegółowa specyfikacja produktu dostępna na stronie producenta. Śledź także firmę Axium na portalu LinkedIn.Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Read More

Skoncentruj się na zadaniu, czyli jak pożegnać się z hałasem

Zmniejsz hałas w swoim otoczeniu i zwiększ wydajność, dzięki słuchawkom, które wykorzystują najnowsze technologie. Gdziekolwiek pracujesz, hałas może rozpraszać. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze typu open office, czy w zatłoczonym samolocie, słuchawki z systemami eliminacji hałasu zmniejszają niechciany szum otoczenia.
Read More

Przyszłością rynku słuchawek będą asystenci głosowi

Dzięki inteligentnym słuchawkom, łączącym w sobie również funkcję aparatu słuchowego, rozmowa w hałaśliwym otoczeniu przestanie być kłopotliwa. Pomimo że neurony słuchowe mają wysoką zdolność do adaptacji w różnych środowiskach, to zrozumienie rozmówcy przy dużym natężeniu dźwięków otoczenia bywa często niemożliwe. Inteligentne rozwiązania i asystenci głosowi będą najprawdopodobniej najważniejszymi kierunkami rozwoju branży słuchawek, również tych wykorzystywanych w contact center.