Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

cold calling

to kontaktowanie się z osobami, zwykle za pomocą telefonu, które nie znają osoby dzwoniącej i nie spodziewają się takiego kontaktu. Jest to np. kontakt handlowca z potencjalnym klientem w celu zaproponowania produktu czy usługi.

Sprzęt elektroniczny wprost z ameryki- czy to się opłaca?

Pandemia przyczyniła się do wzrostu popularności zakupów internetowych. Polacy coraz częściej zamawiają sprzęt elektroniczny z USA, ponieważ jest on nawet 40% tańszy niż w Polsce. Najbardziej opłaca się zakup telefonów i akcesoriów elektronicznych – nie są objęte cłem. Przed zakupem sprzętu elektronicznego, warto sprawdzić kurs dolara.

Kurs dolara decyduje o opłacalności zakupów zza oceanu

Zakupy w amerykańskich sklepach internetowych stają się coraz bardziej popularne. Jednak decydując się na zakupy zza oceanu, warto wziąć pod uwagę aktualny kurs dolara. Nie należy płacić za zagraniczne zakupy polską kartą, ponieważ koszt przewalutowania jest bardzo wysoki. Nie opłaca się również korzystanie z przeliczników oferowanych przez amerykańskie sklepy, bo zawyżają one wysokość kursu dolara nawet o kilkadziesiąt groszy.

Aby zakupy w amerykańskich sklepach internetowych były opłacalne, to warto płacić w walucie sprzedawcy. Najlepiej jest kupić dolara w kantorze internetowym, ponieważ różnica w wysokości spreadu między kantorem internetowym a bankiem może wynosić nawet kilkanaście groszy.

Kantor online świetne rozwiązanie dla osób robiących zakupy w Ameryce

Najprostszym i najlepszym sposobem na zwiększenie opłacalności zakupów sprzętu elektronicznego w Ameryce, jest obniżenie kosztów wymiany dolara. Najkorzystniejszy kurs dolara jest w kantorach internetowych. Jednym z godnych uwagi kantorów internetowych jest Walutomat, który istnieje w Polsce już ponad 10 lat. Aby z niego skorzystać wystarczy tylko się zalogować. Ciekawym rozwiązaniem tego kantoru jest aplikacja mobilna, w której można łatwo i szybko można wymienić dolara.

Kantor online – dlaczego warto go wybrać?

Przed rejestracją w serwisie warto sprawdzić, jak kształtował się kurs dolara w przeszłości, dzięki temu można upewnić się o stabilności spreadów. Ciekawą ofertę można znaleźć w Walutmat.pl – internetowej platformie wymiany walut, który ma uśredniony kurs kupna i sprzedaży dolara – można przekonać się o tym tutaj: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/usd-pln/. Jedyną opłatą w tym kantorze jest prowizja, której maksymalna wysokość wynosi 0,2%. Podczas wymiany większej kwoty pieniędzy jest możliwość proponowania własnej ceny dolara. Dzięki temu transakcja może być jeszcze bardziej korzystna.

Robiąc zakupy w amerykańskich sklepach internetowych, warto wcześniej sprawdzić kurs dolara dzięki temu można zakupić produkty elektroniczne w dużo niższych cenach.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Proces odpowiedniego oczyszczania twarzy krok po kroku

Oczyszczanie twarzy to jeden z etapów pielęgnacji, o którym warto pamiętać każdego dnia. Codziennie na skórze twarzy gromadzą się różnego rodzaju zabrudzenia i drobnoustroje, których usunięcie jest niezbędne do tego, by skóra była w nienagannym stanie przez długi czas.
więcej

Etyka w branży PR — jakimi zasadami kierują się PR-owcy?

Zasady etyki, którymi powinni kierować się PR-owcy, to przede wszystkim zapobieganie dezinformacji, dzielenie się rzetelnymi wiadomościami, relacjonowanie faktów we właściwym kontekście, a także ochrona prywatności klientów. Kodeks etyki z 2019 roku to spis najważniejszych dewiz stanowiących wskazówki dla zespołów agencji public relations. Na co powinni zwrócić szczególną uwagę ich pracownicy?
więcej

Nowy standard wirtualnych spotkań

Mowa ciała jest głównym elementem komunikacji interpersonalnej, a jej efektywne wyrażenie jest możliwe tylko wtedy, gdy sami obserwujemy i jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla naszych rozmówców. W Axium zdajemy sobie sprawę, że niezakłócony obraz ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji podczas spotkań online. Z tego właśnie powodu do oferty wprowadziliśmy nowy produkt firmy Axtel – kamerę internetową AX-FHD Webcam Pro.