Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

ROPO

Z ang. Research Online Purchase Offline - zachowanie konsumentów polegające na poprzedzeniu zakupów dokonywanych w offline intensywnym wyszukiwaniem informacji w sieci: na serwisach, forach, blogach, mediach społecznościowych itd. Znaczenie efektu ROPO wynika z faktu, że bardzo często decyzja zakupowa jest podejmowana już na etapie researchu w sieci.

Armatis Polska na liście 300 „Najlepszych Pracodawców” wg magazynu Forbes Polska

Najlepsi pracodawcy Polski 2021 to przygotowana przez magazyn Forbes Polska lista 300 firm, które za wybitne osiągnięcia w dziedzinie HR zostały uhonorowane tytułem Najlepszego Pracodawcy. To pierwsza edycja rankingu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego osiągnięcia, zwłaszcza że ranking powstał na podstawie opinii pracowników – mówi Krzysztof Lewiński, Dyrektor Zarządzający Armatis Polska. – Wynik potwierdza, że ​​nasza strategia i wartości, którymi się kierujemy na co dzień, przynoszą efekty i są doceniane przez naszych pracowników. Cieszymy się, że systematycznie zmieniamy wizerunek branży Contact Center i mamy nadzieję, że w kolejnym rankingu dołączą do nas kolejne firmy z tego sektora.

Lista została przygotowana przy pomocy firmy Statistica, a badanie trwało od września do października 2020 roku. Organizatorzy oparli się na zestawieniu około 1800 pracodawców, zatrudniających w Polsce ponad 250 pracowników. W ankiecie wzięło udział ponad 10000 osób, anonimowo odpowiadali na pytania dotyczące rekomendacji bezpośrednich (czyli gotowości do polecenia swojego pracodawcy innym) oraz rekomendacji pośrednich, czyli gotowości do polecania innych pracodawców z branży. Oceniono również takie aspekty, jak możliwości awansu, atmosfera, wynagrodzenie i warunki pracy. Wyniki badania były niezależne, pracodawcy nie mogli samodzielnie ubiegać się o to badanie.

W trakcie badania zebrano łącznie ponad 160 000 indywidualnych ocen pracowniczych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Globalne centrum wsparcia w Indiach? Europa wraca do łask

Sprawne działanie globalnej organizacji to priorytet nie tylko w czasach zawirowań gospodarczych. W ostatnich latach – ze względów finansowych – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne centra wsparcia przenoszone były z Europy czy Ameryki Północnej do państw, gdzie koszty pracy są znacznie niższe.