Systell dystrybutorem LiveChat

Firma Systell został oficjalnym dystrybutorem oprogramowania LiveChat. Kilka dni temu spółka poinformowała o zrealizowanej integracji LiveChat z Systell Contact Center.

LiveChat to niezwykle popularne rozwiązanie do internetowej obsługi klientów i prowadzenia marketingu online. Jego podstawowym i najbardziej rozpoznawalnym na świecie elementem jest okno czatu otwierające się na stronie internetowej. Pozwala ono na prowadzenie w czasie rzeczywistym rozmowy użytkownika z konsultantem – przedstawicielem firmy.

Program daje też nieocenioną, szeroką możliwość monitorowania i analizowania ruchu na stronie internetowej. Dodatkowym udogodnieniem dla konsultantów jest możliwość obsługi czata zarówno przez komputer stacjonarny, jak i przez urządzenia mobilne.

– Jako producent systemów contact center[1] wciąż wzbogacamy nasze rozwiązania o kolejne, sprawdzone w biznesie integracje. LiveChat jest właśnie taką, niezwykle popularną i skuteczną platformą do komunikacji z klientem. Zależało nam, aby funkcjonalności LiveChat’a poszerzyły spektrum narzędzi użytkowników Systell Contact Center[1] i właśnie w ostatnich dniach ogłosiliśmy integrację z tym programem. Dzięki niej użytkownik naszego systemu contact center – Systell Next, bezpośrednio z konwersacji z Klientem w Livechat, założy ticket w systemie m.in. przenosząc transkrypt rozmowy do historii tego ticketu. – komentuje dla CCNEWS.pl, Jarosław Stępkowski, Sales Director w Systell. – W tym samym czasie Systell został dystrybutorem oprogramowania LiveChat. Dzięki temu, naszym obecnym i przyszłym klientom możemy zaoferować lepsze warunki umowy i szersze perspektywy wykorzystania programu.

Jak informuje spółka Systell, użytkownicy rozwiązania, którzy skorzystają z oferty firmy, mogą liczyć na atrakcyjny sposób rozliczania z usługi. Klient uiści opłatę za dostęp do systemu LiveChat na podstawie zalogowanych użytkowników, a nie ilości posiadanych kont.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Altar uruchomił nową stronę korporacyjną

Dobra strona internetowa to podstawa biznesu. Dzisiaj firma, która nie ma własnej strony www, dla setek klientów nie istnieje. A firmy, które mają już swoje serwisy, często nie przykładają dostatecznej uwagi do tego co (i jak często) publikują na stronach www.
więcej

Unified Factory ma list intencyjny z BlueSoft ws. potencjalnej współpracy

Unified Factory i BlueSoft podpisały list intencyjny w sprawie możliwości nawiązania współpracy. Zgodnie z podpisanym dokumentem spółki rozpocznął rozmowy i przeprowadzą wspólne analizy dotyczące możliwości podjęcia współpracy w zakresie pozyskiwania klientów i przygotowywania wspólnych ofert przetargowych na realizację projektów z zakresu automatyzacji obsługi klienta, UC oraz dostępnych w modelu SaaS rozwiązań AI.
więcej

Cludo kupiło Telefonix

Spółka Cludo poinformowało o sfinalizowaniu zakupu 100% udziałów w spółce Telefonix. Jak wskazuje w komunikacie Cludo – spółka staje się jednym z największych dostawców systemów contact center w Polsce.