Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

ROPO

Z ang. Research Online Purchase Offline - zachowanie konsumentów polegające na poprzedzeniu zakupów dokonywanych w offline intensywnym wyszukiwaniem informacji w sieci: na serwisach, forach, blogach, mediach społecznościowych itd. Znaczenie efektu ROPO wynika z faktu, że bardzo często decyzja zakupowa jest podejmowana już na etapie researchu w sieci.

Nowe rozwiązanie Avaya Vantage

Avaya Vantage – telefon współpracuje z najpopularniejszymi platformami wideokonferencyjnymi i jest idealnym uzupełnieniem domowego biura.

Jak wykazały badania przeprowadzone na zlecenie firmy Avaya, po przejściu w tryb pracy zdalnej wielu pracowników używa telefonów komórkowych jako głównych urządzeń komunikacyjnych, nie korzysta więc z dostępnych w telefonach biurowych funkcji zarządzania pracą i oszczędzających czas. Ponadto aż dla 30% respondentów odpowiednie zgranie urządzeń wspierających pracę z domu było poważnym wyzwaniem.

Dlatego z myślą o szczególnych wymaganiach osób pracujących z domu powstała nowa, zmodernizowana wersja aparatu Avaya Vantage. Rozwiązanie to pomoże zdalnym pracownikom w lepszym zarządzaniu czasem, uczestnictwie w tele- i wideokonferencjach oraz w innych aspektach pracy zdalnej. Urządzenie zapewnia te same funkcje, które mieli do dyspozycji w biurze, a zarazem jego instalacja jest bardzo prosta, a obsługa – intuicyjna.

Avaya Vantage zwiększa produktywność uczestników telekonferencji udostępniając im wszystkie możliwości systemu Avaya Spaces (sale spotkań, zadania, pliki i telekonferencje, oraz funkcje ułatwiające współpracę z kolegami i klientami). Avaya Spaces umożliwia członkom rozproszonych zespołów błyskawiczną komunikację i dostarcza im środowisko pracy pozwalające na różne formy kontaktu ― wymianę wiadomości, organizowanie spotkań, udostępnianie treści, zarządzanie zadaniami i współpracę w chmurze. Ponadto nowa wersja wielofunkcyjnego rozwiązania konferencyjnego Avaya Vantage współpracuje z najpopularniejszymi platformami wideokonferencyjnymi.

Sposób obsługi tego urządzenia został zaprojektowany specjalnie pod kątem biur domowych. Funkcje połączeń telefonicznych, poczty głosowej, obsługi danych kontaktowych i telekonferencji są dostępne za jednym dotknięciem ekranu. W nowej konsoli komunikacyjnej, wbudowanej w Avaya Vantage, również wystarczy tylko dotknąć ekranu, żeby uzyskać dostęp do funkcji kontrolnych.

Kolejne dodatki do Avaya Vantage to kamera działająca w standardzie High-Definition (wyjątkowa w urządzeniu tej klasy), a ponadto szerokopasmowa technologia audio oraz cztery mikrofony, które mogą działać jednocześnie, co zapewnia użytkownikom i uczestnikom telekonferencji jeszcze lepsze możliwości współpracy.

Do nowego urządzenia Avaya Vantage użytkownik może podłączyć praktycznie dowolne urządzenie przewodowe (za pomocą gniazda USB) lub bezprzewodowe (poprzez Bluetooth): słuchawkę telefoniczną, ulubiony zestaw słuchawkowy, kamerę zewnętrzną, klawiaturę lub mysz, a nawet większy monitor. Kamerę zewnętrzną można umieścić na laptopie lub monitorze i korzystać z niej osobno, bez połączenia z urządzeniem Vantage.

Na wyróżnienie zasługuje również technologia przełączania ekranów, która udostępnia nowe możliwości w zakresie prowadzenia telekonferencji. Gdy któryś z uczestników zacznie prezentować swoje materiały, użytkownik urządzenia Avaya Vantage może natychmiast przesłać je na większy ekran. Istnieje również możliwość przesłania na ekran widoku uczestników telekonferencji, a także jednoczesnego oglądania na nim obu obrazów, tj. uczestników i materiałów. Ponadto, jednym tylko dotknięciem użytkownik może przenieść telekonferencję na swój laptop lub komputer stacjonarny. Również udostępnianie treści podczas wideokonferencji z użyciem Vantage jest całkowicie intuicyjne.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Kontel nagrodzony za najwyższy wzrost sprzedaży

Szwedzka marka Konftel, producent pierwszego telefonu konferencyjnego i jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań audio, przyznała właśnie doroczne nagrody swoim partnerom i dystrybutorom. Nagroda za największy wzrost sprzedaży za rok 2020 w Europie Centralnej przypadła firmie KONTEL.
więcej

Jabra: zestaw słuchawkowy Evolve2 30 do produktywnej pracy zdalnej

Firma Jabra wprowadziła dziś do oferty zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 — najnowszy produkt z linii Evolve2. Evolve2 to nowa generacja linii Evolve, najlepiej sprzedających się i przodujących na rynku zestawów słuchawkowych UC od Jabra, które zwiększają produktywność pracy w biurze oraz w domu.
więcej

Premiera Poly Studio P

Firma Poly zaprezentowała serię Poly Studio P – pierwszy w branży osobisty zestaw narzędzi wideokonferencyjny klasy profesjonalnej. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o ułatwieniu pracy zdalnej, pozwalając na swobodną oraz profesjonalną komunikację z wykorzystaniem obrazu i dźwięku z dowolnego miejsca.