Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

audiometria

Audiometria tonalna jest to metoda badania słuchu, służąca do oceny progu słyszenia. To badanie słuchu pozwala określić rodzaj i głębokość upośledzenia tego zmysłu - określa stopień ubytku słuchu w zależności

Avaya ze znacznym wzrostem kwartalnym

Aż o 38% wzrosły kwartale przychody odnawialne z subskrypcji rozwiązania OneCloud w porównaniu z poprzednim kwartałem. Przychody z usług w chmurze, współpracy z partnerami i subskrypcji stanowiły 34% łącznych przychodów w porównaniu z 18% w analogicznym kwartale poprzedniego roku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszystkie nasze kluczowe wskaźniki finansowe za pierwszy kwartał okazały się lepsze od oczekiwanych. Choć działaliśmy w wyjątkowo trudnym środowisku biznesowym, zakończyliśmy rok 2020 jeszcze silniejsi. Świadczy to o tym, że zrobiliśmy duże postępy na drodze do realizacji celu, jakim jest osiągnięcie pozycji lidera rynku w dziedzinie technologii komunikacyjnych w chmurze i rozwiązań ułatwiających współpracę ― powiedział Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya.

Przychody odnawialne stanowiły 65% łącznych przychodów, w porównaniu z 59% przed rokiem. Na oprogramowanie i usługi przypadło 88% przychodów, w porównaniu z 86% rok wcześniej.

Zysk z działalności operacyjnej obliczony według standardów GAAP wyniósł 62 mln USD, a zysk z działalności operacyjnej obliczony niezależnie od GAAP zamknął się kwotą 163 mln USD. Strata netto na działalności operacyjnej według standardów GAAP była równa 4 mln USD, a zysk netto na działalności operacyjnej obliczony niezależnie od GAAP osiągnął wartość 85 mln USD. Natomiast skorygowany zysk EBITDA zamknął się kwotą 190 mln USD, co odpowiada 25,6% przychodów.

– Nasze inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa przynoszą efekty we wszystkich segmentach, w których działamy. Możemy więc zwiększyć prognozy na kolejny rok finansowy dotyczące przychodów, w tym przychodów odnawialnych, rentowności i przepływów środków pieniężnych z działalności operacyjnej. – komentuje Jim Chirico.

Total
2
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

OneCloud CCaaS z dodatkowymi funkcjami AI od Google

Firma Avaya poinformowała, że oferty Avaya OneCloud CCaaS i OneCloud CPaaS obejmują teraz Avaya AI Virtual Agent Enhanced — nowe funkcje automatyzacji naśladujące człowieka, które znacznie poprawiają obsługę klienta i wydajność centrów obsługi.