Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

audiometria

Audiometria tonalna jest to metoda badania słuchu, służąca do oceny progu słyszenia. To badanie słuchu pozwala określić rodzaj i głębokość upośledzenia tego zmysłu - określa stopień ubytku słuchu w zależności

GUS chce łączy do call center

Główny Urząd Statystyczny i podległa mu jednostka Centrum Informatyki Stosowanej ogłosiło postępowanie przetargowe na świadczenie usług telekomunikacyjnych dla call center w ramach realizacji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Wartość zamówienia może wynieść około 0,5 mln zł.

Termin składania ofert wyznaczono na 25.02.2021. Wymagane od oferentów wadium wynosi 15 tys zł.

Oferent będzie musiał zestawić łącze ISDN PRA, świadczyć usługi telekomunikacyjne w zakresie połączeń wychodzących i przychodzących (szacowana ilość minut to 12 mln) do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz świadczyć usługi serwisowe.

GUS szacuje, że maksymalna ilość jednoczesnych połączeń telefonicznych będzie wynosiła 400 (ruch wychodzący) i 140 (ruch wychodzący).

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

e-Wizyty w ZUS w całej Polsce

Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych już nie trzeba przychodzić do okienka osobiście. Swoje sprawy można załatwić bez wychodzenia z domu. Od jesieni ubiegłego roku rozwiązanie było testowane w kilku miastach.
więcej

Awans polskiej administracji w światowym rankingu cyfryzacji

Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu ONZ w zakresie cyfryzacji administracji. Już dziś dzięki rozwojowi e-usług Polacy mogą bez wychodzenia z domu załatwić wiele spraw, po które do tej pory musieli stać w kolejkach do urzędów. Zaczynając od wysyłania pism, uzyskania odpisu aktu stanu cywilnego, przez zgłoszenie urodzenia dziecka czy sprawy meldunkowe, po uzyskanie dowodu osobistego i zgłoszenie darowizny.
więcej

InPost testuje urzędomaty

Spółka InPost poinformowała o uruchomieniu w Toruniu specjalistycznego paczkomatu Urząd24. Ma on na celu ułatwić, a w wielu przypadkach nawet umożliwić załatwienie sprawy urzędowej bez potrzeby wchodzenia do budynku i bezpośredniego kontaktu z urzędnikami. InPost planuje już kolejne wdrożenia w urzędach na terenie całej Polski.