Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Lead Response Time

inaczej LRT, średni czas odpowiedzi od wysłania zapytania przez klienta do chwili otrzymania przez niego odpowiedzi ze strony pytanego (najczęściej firmy/marki). LRT liczony jest w jednostkach czasu. Panuje powszechne przekonanie, że im szybsza odpowiedź na kontakt klienta (pytanie) tym lepszy wynik finalny w postaci zadowolenia klienta, jego decyzji o zakupie etc. Poniecznie posłuchaj programu K2 Podcast na temat LRT dostępnego tutaj.

Rusza SIGNIUS. Podpis elektroniczny ze zdalną weryfikacją tożsamości od Authologic

SIGNIUS to nowoczesna platforma do zdalnego podpisywania dokumentów zgodnie z eIDAS dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki strategicznej współpracy z Authologic, SIGNIUS zapewnia jednorazową weryfikację tożsamości każdego nowego użytkownika, oferując pełne bezpieczeństwo i wiarygodność usługi oraz z góry eliminując potencjalne fraudy.

Współpraca SIGNIUS – platformy do zdalnego podpisywania dokumentów – oraz Authologic – dostawcy rozwiązań do weryfikacji tożsamości – umożliwia w pełni bezpieczne i wygodne podpisywanie dokumentów online.

Podpis nawet w minutę

Po założeniu konta i przejściu obowiązkowej, jednorazowej weryfikacji tożsamości – za pomocą wideo weryfikacji lub poprzez bankowość elektroniczną – użytkownik może podpisać wiele dokumentów jednocześnie. Dzięki prostocie i intuicyjności rozwiązania, umowy można podpisać nawet w 1 minutę. SIGNIUS umożliwia także podpisywanie jednego dokumentu przez wiele osób oraz ustalanie kolejności podpisujących.

– Nasza platforma umożliwia podpisywanie dokumentów całkowicie online, zgodnie z eIDAS, w pełni prawomocnie – z każdego miejsca, bez dodatkowych urządzeń, takich jak czytniki czy karty oraz bez konieczności instalowania aplikacji. Dzięki szybkiemu oraz uproszczonemu procesowi finalizacji umów z natychmiastową zdalną weryfikacją tożsamości, nasi użytkownicy mogą liczyć na wyższą konwersję sprzedaży w transakcjach B2C czy B2B – mówi Jack Piekarski, CEO SIGNIUS S.A.

– Użycie weryfikacji tożsamości w procesie podpisywania umów to konieczność na rynku B2C, a w czasie trwania pandemii i zdalnego nawiązywania relacji biznesowych – coraz bardziej potrzebna usługa także w przypadku umów B2B. Cieszymy się ze współpracy z platformą SIGNIUS, która pozwala przekazywane z naszego systemu dane – takie jak imię i nazwisko – automatycznie wykorzystywać do potwierdzenia tożsamości użytkownika, eliminując z góry wszelkie potencjalne oszustwa czy nieścisłości – dodaje Jarosław Sygitowicz, współzałożyciel Authologic.

Dwa modele

Platforma SIGNIUS oferuje dwa modele zastosowania. Wersja Professional to prosta i wygodna w obsłudze usługa w chmurze dla użytkowników i organizacji, które chcą podpisywać dokumenty elektronicznie –  online, w szybki, bezpieczny i prawnie wiążący sposób.

Z kolei SIGNIUS Enterprise to kompleksowa platforma do cyfrowego zarządzania umowami, elektronicznego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości klienta (KYC) zgodnej z eIADS oraz procedurami AML (Anti-Money Laundering) – oferowana w różnych opcjach wdrożenia: usługi SaaS/Cloud, hybrydowej lub lokalnej konfiguracji. SIGNIUS Enterprise integruje się z większością systemów DMS, ECM & BPM. W ramach tego modelu SIGNIUS oferuje dopasowanie brandingu platformy do wymagań klienta.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

UODO pyta o wyciek danych z Facebooka

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wystąpił do władz Facebook Poland z pytaniem o wyciek danych osobowych użytkowników tego serwisu. To efekt licznych doniesień na temat wycieku danych osobowych polskich obywateli, użytkowników portalu społecznościowego Facebook.com, jakie miało miejsce na początku kwietnia 2021 roku.
więcej

Play wdraża usługę mojeID

Operator sieci komórkowej Play udostępnia swoim klientom możliwość zdalnego potwierdzania tożsamości z wykorzystaniem usługi mojeID prowadzonej przez KIR. Rozwiązanie umożliwi dotychczasowym i nowym klientom operatora bezpieczne i wygodne zawieranie online umów abonamentowych oraz aneksów.
więcej

Nigeryjscy książęta istnieją naprawdę!

Kto z nas nie spotkał się z niespodziewaną propozycją przekazania nam przez nigeryjskiego księcia okrągłej sumy pieniędzy? Warunek to przelanie „drobnej” kwoty z tytułu opłat manipulacyjnych na konto bankowe podane przez księcia lub jego pełnomocnika.
więcej

Fałszywe SMS-y od kuriera

Oszuści znowu atakują. Tym razem na ich celowniku znalazły się osoby zamawiające zakupy przez internet. Cyberprzestępcy wysyłają SMS-y…