Vlado Bogdanov dołącza do Vee

Za nowe, ofensywne otwarcie Vee w segmencie Vee Center i Vee Host będzie odpowiadać grupa nowych, doświadczonych menedżerów oraz większość dotychczasowych specjalistów spółki pracujących przy projektach z korporacjami.

Nowym dyrektorem operacyjnym spółki Vee S.A. został Bartosz Podolak, od ponad dekady specjalizujący się w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi i rozwojem innowacji. Przy swoim ostatnim, kilkuletnim projekcie w Gruba Recykling Bartosz Podolak zwiększył dwukrotnie moce produkcyjne spółki, windując ją na lidera w swoim segmencie w Polsce.

Vee ma przed sobą fascynujący okres. Widzę to szczególnie po pierwszych rozmowach z dużego formatu klientami spółki, w których brałem udział. Widać tu niezwykle mocną potrzebę automatyzacji bez utraty jakości. Vee ma tę „magię” – ocenia Bartosz Podolak.

Do Vee, którego hosty obecnie wykonują pracę fizycznego, kilkudziesięcioosobowego zespołu contact center, dołączył również Vlado Bogdanov, jeden z najbardziej uznanych menedżerów na rynku call center w Polsce. W ostatnich latach Bogdanov pełnił funkcję prezesa w Idea Call Center.

Rozwiązania Vee Center mabardzo wysoki potencjał automatyzacji procesów obsługi klienta w dużych firmach. Stąd – zanim trafią one szeroko do małych i średnich firm – będą również obecne w obsłudze klienta w największych firmach w Polsce – zapowiada Vlado Bogdanov.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Intercity przechodzi na eko (dla klientów)

PKP Intercity od 2 czerwca oferuje swoim klientom możliwość zweryfikowania wielkości śladu węglowego, jaki pozostawiają po sobie w trakcie podróży samochodem, samolotem, autobusem lub pociągiem. Działanie to znakomicie wpisuje się w trend bycia eko-marką.
więcej

Zmiany w zarządzie Altar

Zmienił się Zarząd w spółce Altar, która jest dostawcą platformy contact center. Prezesem niezmiennie od kilku kadencji pozostaje Waldemar Cichacz, natomiast do Zarządu dołączyła dwójka doświadczonych pracowników spółki: Magdalena Borys, która nadzoruje obszar wdrożeń i serwisu oraz Krzysztof Guzikowski odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i realizację projektów.