Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

4P

Składniki tzw. marketing mix: product (produkt), price (cena), place (miejsce), promotion (promocja). 4P to zespół elementów (instrumentów) za pomocą których możemy oddziaływać na rynek.

Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie telefoniczne dla Microsoft Teams

Rozwiązanie Direct Routing od Colt, oferowane jako usługa w chmurze, pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchomić połączenia PSTN (Publicznej Przełączanej Sieci Telefonicznej) w usłudze Teams. Znacznie usprawnia to komunikację zespołów, które ze względu na pandemię, zmuszone są odbywać spotkania online.

Dzięki Cloud SBC od Colt, przedsiębiorstwa mogą korzystać z szerokiego zasięgu Colt w zakresie transmisji głosu i danych – zarówno w sieci, jak i poza nią – w ramach rozwiązania pakietowego. W jednej umowie połączone są wszystkie komponenty wymagane do ujednolicenia komunikacji. Rozwiązanie jest w pełni oparte na chmurze i zapewnia większą elastyczność zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Wdrożenie i udostępnienie usługi trwa mniej niż tydzień, radykalnie skracając czas dostawy. Colt oferuje również płatność w miarę użytkowania, co ułatwia małym i średnim przedsiębiorstwom przeprowadzenie transformacji cyfrowej.

Colt Cloud SBC to duży krok naprzód w przyspieszaniu i upraszczaniu wdrażania połączeń PSTN w usłudze Teams, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek sprzętu lokalnie lub w centrum danych, umoźliwiając skorzystanie z Direct Routing dla Teams w ciągu kilku dni.

Miniony rok pokazał wartość szybkiego i bezproblemowego dostarczania usług głosowych i sieciowych. Gdy świat dramatycznie się zmienił, zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na usługi głosowe, które miały kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw zmuszonych przestawić swoją działalność na pracę zdalną niemal z dnia na dzień. Nasi klienci odnieśli korzyści, współpracując z jednym dostawcą, który był w stanie dostarczyć kompletne rozwiązanie do inteligentnej komunikacji, udostępniając narzędzia do współpracy, niezbędne w cyfrowym miejscu pracy – powiedziała Keri Gilder, dyrektor generalna Colt.

Inwestycja Colt w ofertę inteligentnej komunikacji będzie generować zysk, ponieważ coraz więcej przedsiębiorstw przechodzi na Microsoft Teams jako podstawową platformę współpracy i komunikacji – podkreśliła.

Podstawą rozwiązań głosowych i sieciowych firmy Colt jest sieć Colt IQ, w której skład wchodzi ponad 29 000 budynków z własną infrastrukturą sieciową i 900 centrów danych na całym świecie.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Colt, który ciągle ulepsza ofertę telefoniczną dla Microsoft Teams, przyspieszając przyjęcie przez klientów Direct Routing for Teams – skomentował współpracę GIovanni Mezgec, dyrektor generalny Microsoft 365 Marketing w Microsoft Corp.

Andy Elliot, wiceprezes ds. Marketingu na region EMEA w AudioCodes powiedział z kolei: – Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Colt, aby pomóc uprościć i przyspieszyć przejście klientów do Microsoft Teams z pomocą Direct Routing. AudioCodes Cloud Edition SBC zapewni Coltowi elastyczność i skalowalność, potrzebne do zapewnienia prawdziwie ujednoliconej komunikacji i współpracy.

Nowa usługa, stworzona we współpracy z AudioCodes – wiodącym dostawcą zaawansowanych usług głosowych – jest rozszerzeniem oferty Colt Intelligent Communications wprowadzonej w 2019 roku. Możliwości platformy Microsoft 365 i Teams w połączeniu z sieciami głosowymi i sieciami danych Colt, zapewnia kompleksową wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność, konstytuując jednolitą i unikatową usługę IT.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Zdalna weryfikacja dokumentów dzięki polskiemu fintechowi

Polski fintech Authologic wprowadził do swojego rozwiązania kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości - rozpoznawanie fizycznych dokumentów za pomocą wideo lub zdjęcia selfie. Obecnie metoda weryfikacji wideo wdrażana jest m.in. w Vooom, aplikacji umożliwiającej wynajem samochodów na minuty.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.
więcej

Biznes chętniej sięga po szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

Lockdown i pandemia przyspieszyły wdrażanie wirtualnej rzeczywistości w wielu branżach – w tym także w segmencie edukacji i szkoleń. Technavio szacuje, że w ciągu najbliższych czterech lat rynek w tym segmencie będzie rozwijać się z 60-proc. dynamiką.