Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

4G

Telefonia komórkowa czwartej generacji (4G) - standard telefonii komórkowej, następca 3G. Polega na przesyłaniu dźwięku i danych za pomocą komutacji pakietów opartej na IP. Posiada uproszczoną architekturę sieci szkieletowej oraz polepszoną przepływność w sieci radiowej w stosunku do poprzednich standardów. Polska jest czwartym krajem na świecie, gdzie uruchomiono transmisję w tym standardzie

KODA Bots przygotowała bota dla dewelopera

Spółka KODA Bots przygotowała czatbota, który na stronie internetowej spółki deweloperskiej ASBUD, udzielać będzie odpowiedzi na podstawowe pytania klientów w języku angielskim i polskim.

Przygotowany przez KODA Bots wspiera prowadzenie rozmów z botem zarówno w formie pisanej, jak i w formie zwykłej rozmowy głosowej. Ma to ułatwić wyszukiwanie lokali mieszkalnych, usługowych czy stałego miejsca parkingowego w centrum Warszawy przez potencjalnych kupujących i najemców.

Bot został wyposażony w wygodny formularz kontaktowy, dzięki któremu konsultanci ASBUD-u mogą szybko odpowiedzieć na wszelkie, dodatkowe pytania użytkowników serwisu internetowego.

– ASBUD od zawsze stawia na innowacyjne rozwiązania, zarówno realizując kolejne inwestycje, jak i w obszarze obsługi klientów. Jestem przekonany, że udostępniając czat- i voicebota wyznaczamy nowy standard w obsłudze klientów wśród firm deweloperskich, a jednocześnie otwieramy nową platformę komunikacji z firmą dostępną non-stop – mówi Raied Tanous, CEO ASBUD Group. – Potrzeby nabywców zmieniają się, a sposoby komunikacji powinny być do nich na bieżąco dostosowywane. Dlatego nie wykorzystujemy gotowego narzędzia, ale rozwiązanie szyte na miarę – dodaje Raied Tanous.

Firmy coraz częściej dostrzegają, że chatboty i voiceboty usprawniają proces obsługi klienta w sposób nieporównywalny z innymi kanałami kontaktu na linii klient – firma. Wdrożenie takich rozwiązań zapewnia klientom dużo szybszą odpowiedź na ich pytania, odciąża całe zespoły client service od konieczności odpisywania na setki, najczęściej bardzo podobnych zapytań, a co bardzo istotne, uniezależnienia proces kontaktu klienta z firmą, od godzin pracy biura czy nagłych skoków ruchu na stronie – mówi Mariusz Pełechaty, CEO KODA Bots – Firma umożliwiając kontakt 24/7[1], w dodatku tak w formie pisanej, jak i mówionej, jest prokliencka i otwarta na ciągły dialog. Możliwość wysyłania komunikatów zawierających spersonalizowane informacje pogłębia relacje z odbiorcami – dodaje Pełechaty.

To już kolejna realizacja i wdrożenie asystenta głosowego stworzonego przez KODA Bots. Z zaprojektowanych przez firmę rozwiązań tekstowo-głosowych botów korzystają już m.in Semilac i Travelplanet.pl.

Słownik
1. 24/7. Skrót oznaczający, że dział, infolinia, helpdesk lub cokolwiek innego działa w systemie 24 godziny na dobę, 7 dni…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Vee ze wzrostem MPC

Spółka Vee poinformowała w komunikacie o wzroście wskaźnika MPC (minutes of processed conversations), które w styczniu wyniosło 193,2 tys. minut. To o 7% więcej niż w ubiegłym miesiącu i ponad 16% więcej – niż ubiegłoroczna średnia miesięczna.
Czytaj więcej

W 2018 roku większość z nas zamieni zdanie z chatbotem

Jak wynika z analiz firmy Forrester, dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i jak najlepsze doświadczenia z interakcji pomiędzy firmą a odbiorcą, jest priorytetem dla aż 72% globalnych przedsiębiorstw. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że nieefektywna komunikacja może być powodem utraty klientów.
Czytaj więcej

MediaMarkt uruchomił swojego asystenta na platformie Google

Dzięki nowoczesnym technologiom zakupy stają się coraz łatwiejsze. Sieć MediaMarkt uruchomiła właśnie wirtualnego asystenta, który ułatwia wyszukiwanie sklepów sieci, informacji o produktach czy procesie zakupowym. MediaMarkt jest pierwszym dystrybutorem elektroniki użytkowej w Polsce, który wdraża głosowego Asystenta Google.