Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

grafik

lub grafik pracy. Krótkookresowy (tygodniowy, dwutygodniowy lub miesięczny - rzadziej dzienny) plan pracy agentów call center. Do planowania grafiku może służyć oprogramowanie WFM.

Dwa uniwersytety rekrutują do praktyk na infolinii

Dwa uniwersytety: Adama Mickiewicza (UAM) i Przyrodniczy (UP) w Poznaniu poszukują wśród studentów chętnych do odbycia praktyk przy obsłudze infolinii dotyczącej szczepień przeciwko COVID-19.

W opublikowanym na stronach internetowych UAM komunikacie czytamy, że poszukiwanymi są studenci, którzy mogliby odbyć praktyki w Narodowym Funduszu Zdrowia, polegające głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19.

NFZ zapewni studentom materiały merytoryczne (skrypty, bazy wiedzy etc.) niezbędne do realizacji zadań, a także udostępni aplikację pozwalającą na odbieranie telefonów od klientów w domu. Oprócz tego bieżące wsparcie organizacyjne realizowane przez opiekuna praktyk. NFZ nie wyklucza również wsparcia studentów w innych działaniach związanych z pandemią COVID-19.

Praktyki mają rozpocząć się w drugiej połowie stycznia i na początku lutego i potrwają nie dłużej niż trzy miesiące. Studenci mają poświęcić od 1o do 15 godzin tygodniowo. Ich plan praktyk będzie dostosowany do ich planu zajęć (podczas praktyk trwają normalne wykłady na uczelniach wyższych).

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 stycznia, do końca dnia (na UAM). UP nie wskazał do kiedy przyjmowane będą zgłoszenia chętnych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Przyszłość pracy – od modelu pracy zdalnej do hybrydowej

Praca zdalna zaczęła zyskiwać na znaczeniu jeszcze przed wybuchem pandemii. I choć prawie 70 proc. przedsiębiorców uważa obecnie, że wzrost wydajności pracy zdalnej będzie trwałym procesem, i przyniesie korzyści także po zakończeniu pandemii, to stawka jest wyższa, niż jedynie obniżone koszty przestrzeni biurowych.
więcej

NFZ ogłosił przetarg na infolinię (TPK)

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił rozpoczęcie postępowania przetargowego na świadczenie usług telemarketingowych w ramach obsługi bezpłatnej infolinii, która stanowi niezbędny element działania teleplatformy pierwszego kontaktu (TPK). Szacunkowa wartość zamówienia netto to 1,6 mln zł.
więcej

Praca zdalna coraz większym wyzwaniem zarządczym

Praca zdalna nie jest już wyzwaniem technologicznym, za to sprawia coraz więcej problemów zarządczych – wynika z badania „Avenga IT Survey – Cyfrowe priorytety firm”, przeprowadzonego wśród klientów Avenga Poland na przełomie października i listopada 2020 roku.