Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

grafik

lub grafik pracy. Krótkookresowy (tygodniowy, dwutygodniowy lub miesięczny - rzadziej dzienny) plan pracy agentów call center. Do planowania grafiku może służyć oprogramowanie WFM.

Kiedy trudność staje się szansą, czyli krótka historia z procesem w tle

Epidemia koronawirusa pokazała nam, że tylko organizacje zwinne, które potrafią dostosować się do zmieniającego otoczenia w szybki sposób mogą wygrać wyścig o przetrwanie. Eksperci firmy Altar: Paweł Sadowski i Agata Guzikowska opowiadają swoją (i swoich klientów) krótką historię z procesami w… tle.

Total
0
Shares
Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Neuromarketing coraz silniejszym narzędziem sprzedaży

Analiza reakcji mózgu klienta na bodziec wizualny jest coraz częściej wykorzystywana w procesie projektowania produktów i opakowań. Znajduje również zastosowanie przy budowaniu stron internetowych, etykiet cenowych czy ekspozycji w sklepach.
więcej

Przepisy na czas pandemii… również po pandemii?

Działalność gospodarcza w dobie koronawirusa była sinusoidą dla bardzo skrajnych branż, spośród których część dynamicznie zarysowywała swoją obecność na rynku, jednak wiele sektorów notowało rekordowe spadki, często zderzając się z widmem upadłości.
więcej

Firmy tną budżety, ale planują inwestycje w IT

Konieczność zmian w prowadzeniu biznesu w związku z pandemią dotknął 3/4 firm sektora MŚP. Jak pokazują badania przedsiębiorcy, szukając sposobów na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości, zmagali się z cięciami w budżecie (33%) lub inwestowali w dodatkowe obszary działalności (24%).