Działanie w duchu SIX SIGMA: czy to się opłaca?

Tomasz Bartkowicz, od lat związany z procesami obsługi klienta w największych instytucjach finansowych opowiada o tym jak działać w duchu strategii 6 sigma. Czym jest owa 6 sigma? Six sigma oznacza, że istnieje 6 odchyleń standardowych. Co to oznacza w procesach obsługi klientów? Przekonajcie się sami!

Total
0
Shares
Artykuły na pokrewne tematy
więcej

To takie proste. Nawet dzieciak to potrafi!

Miałem okazję ostatnio widzieć się ze znajomymi, z którymi nie miałem kontaktu od lat. Jak to w życiu, po tak długiej rozłące bywa, zaczęliśmy opowiadać sobie dawne nasze historie. Powspominaliśmy starych znajomych, nauczycieli… i pada pytanie. „A czym Ty się teraz zajmujesz?”
więcej

Komunikacja przyszłości

Niewiele jest obszarów, które w ciągu ostatnich kilku lat przeszły tak dramatyczne zmiany jak świat komunikacji. Listy do przyjaciół i długie rozmowy telefoniczne odchodzą w przeszłość; młodzież realizuje swoje potrzeby społeczne w grupach społecznościowych, na forach i czatach, a z oddaloną o wiele kilometrów rodziną utrzymuje kontakt za pomocą połączeń wideo. Komunikacja w sieci wypiera komunikację głosową.
więcej

Premiumizacja: dlaczego powinieneś o niej wiedzieć więcej?

Wyjątkowy, ekskluzywny, limitowany… coraz więcej takich produktów wokół nas. I choć nie różnią się zasadniczo od tańszych zamienników, to podanie informacji o wyjątkowości produktu może podnieść jego sprzedaż. Sęk w tym, że nie zawsze może to być telemarketer, bo tym statystyczny Polak zbytnio nie ufa.