Masterlease wykorzysta podpis od Autenti do obsługi klientów

Masterlease i Autenti nawiązały współpracę. Dzięki temu porozumieniu klienci Masterlease i pracownicy spółki będą mogli korzystać z e-podpisu Autenti. To kolejny krok w digitalizacji obsługi klienta firmy Masterlease, z grupy kapitałowej PKO BP.

Spółka zarządza flotą ponad 30 tys. samochodów, a swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i dużych korporacji. Jak wynika z opublikowanej przez spółkę komunikatu firma postanowiła zacząć działać z Autenti, ponieważ docenia wygodę, jaką daje e-podpis, cieszy się z oszczędności i optymalizacji procesów oraz zwraca uwagę na proekologiczne efekty, które zapewnia cyfryzacja obiegu dokumentów.

– Digitalizacja procesów wewnętrznych jak i obsługi klienta to jeden z ważniejszych aspektów zmian jakie zachodzą w naszej branży. Autenti zwróciło naszą uwagę przede wszystkim ze względu na prostotę swojego rozwiązania przy zapewnieniu bardzo dobrego UX. Obserwujemy dynamiczny rozwój platformy i jej potencjału. Chcemy wykorzystać te atuty w naszej działalności biznesowej – zarówno dziś, jak i w przyszłości – mówi Sławomir Polus, Dyrektor Działu eCommerce i Contact Center[1] Masterlease.

Masterlease podkreśla, że wdrożenie e-podpisu to ważny krok w ramach cyfrowej transformacji działalności spółki. Co prawda – jak zaznacza to przedstawiciel Masterlease – e-podpis od Autenti wdrożony jest dla wybranych procesów.

– Widzimy szereg korzyści – poczynając od oszczędności czasu, poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, które w okresie pandemii COVID-19 ma szczególne znaczenie, na kwestiach ekologicznych kończąc. Praktycznie z każdym dniem powstają nowe pomysły na wykorzystanie e-podpisu w naszej organizacji. Jestem przekonany, że to nie jest nasze ostatnie słowo. – komentuje Polus.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *