Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

audiometria

Audiometria tonalna jest to metoda badania słuchu, służąca do oceny progu słyszenia. To badanie słuchu pozwala określić rodzaj i głębokość upośledzenia tego zmysłu - określa stopień ubytku słuchu w zależności

Startuje rekrutacja do Jury Telemarketera Roku

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB ogłosiło uruchomienie rekrutacji do jury konkursu Telemarketer Roku. Zgłoszenia można nadsyłać od dzisiaj do 18 grudnia.

Jurorem mogą zostać osoby, które od co najmniej dwóch lat nadzorują pracę konsultantów, w szczególności w zakresie jakości wykonywanych zadań lub odpowiadają za działanie monitoringu oraz doskonalenia jakości pracy telemarketerów.  Jak zapowiada stowarzyszenie, organizator konkursu, członkowie będą także odpowiedzialni za współtworzenie standardów jakości dla całej branżowy.

W Jury konkursu znajdują się osoby na różnych stanowiskach: Liderzy, Supervisorzy, Trenerzy, Specjaliści, Menedżerowie, Kierownicy, Dyrektorzy, a nawet Prezesi i Właściciele firm. Jak zastrzega SMB – członkowie jury muszą być świadomi, że będą musieli poświęcić na swoją pracę w jury pewną ilość czasu.

– Jury konkursu to największa grupa ekspertów branży współpracujących ze sobą w ciągu kilku miesięcy trwania projektu, w ramach którego uzgadniają oni wytyczne dla rynkowych best practice w zakresie doskonalenia jakości zdalnej komunikacji z klientami. – informują przedstawiciele organizatora.

Spośród wszystkich kandydatów Organizator wraz z Kapitułą Jury wybierze grono najbliższej edycji konkursu biorąc pod uwagę zarówno doświadczenie zawodowe kandydatów, jak i różnorodność ich doświadczeń. Oficjalne ogłoszenie składu jury nastąpi 23 grudnia br.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj:

Total
7
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Avaya ze znacznym wzrostem kwartalnym

Aż o 38% wzrosły kwartale przychody odnawialne z subskrypcji rozwiązania OneCloud w porównaniu z poprzednim kwartałem. Przychody z usług w chmurze, współpracy z partnerami i subskrypcji stanowiły 34% łącznych przychodów w porównaniu z 18% w analogicznym kwartale poprzedniego roku.