Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

4P

Składniki tzw. marketing mix: product (produkt), price (cena), place (miejsce), promotion (promocja). 4P to zespół elementów (instrumentów) za pomocą których możemy oddziaływać na rynek.

InPost – nadaj paczkę bez drukowania etykiety

InPost zaskoczył także klientów. Paczki w paczkomatach można nadawać z poziomu aplikacji mobilnej bez konieczności drukowania etykiet adresowych

Rafał Brzoska, CEO InPostu poinformował o uruchomieniu nowej usługi pozwalającej na nadawanie paczek z poziomu aplikacji mobilnej bez konieczności drukowania etykiet adresowych.

– Po prawie 11 miesiącach wytężonej pracy zespołów IT, R&D, Marketingu, Aplikacji Mobilnej, a także działu Operacji wdrażamy usługę, której długo nikt nie dogoni w ogólnokrajowej skali! – pisze na portali LinkedIN Rafał Brzoska.

W aplikacji mobilnej wystarczy wybrać paczkomat odbiorczy lub adres domowy adresata, a na ekranie pojawi się kod QR, który należy zeskanować w paczkomacie nadawczym. Jak informuje Brzoska – nie trzeba drukować etykiet i przyklejać ich na przesyłkę.

Zdaniem klientów, którzy skomentowali informację opublikowaną przez Brzoskę to kluczowe udogodnienie, gdyż znacznie upraszcza procedurę nadawania paczek sprowadzając ją do prostych czynności, które można wykonać na ekranie smartfona.

Total
17
Shares
4 komentarzy
  1. Co się dzieje z paczką po nadaniu ? Skąd sortownia wie , że ta paczka ma iść pod dany adres/do innego paczkomatu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Amazon ogłasza kolejną inwestycję w Polsce

Amazon potwierdził plany otwarcia w 2021 r. nowego budynku o powierzchni 193 tys. m2 w Świebodzinie. To już dziesiąte centrum logistyczne firmy w Polsce i pierwsze w województwie lubuskim. W ubiegłym roku Amazon otworzył dwa nowe centra w kraju – w Gliwicach i Łodzi, zwiększając tym samym łączną liczbę stałych etatów w Polsce do 18 tys.