Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

skill

inaczej umiejętność, cecha agenta - pojęcie związane ze specjalizowaniem Agentów i SBR. Skillem będzie znajomość języka, procesu lub inna określona przez management cecha / umiejętność agenta.

Avaya udostępnia nową wersję urządzenia Avaya Vantage

Firma Avaya, poinformowała o udostępnieniu nowej wersji wielofunkcyjnego rozwiązania konferencyjnego Avaya Vantage.

Rozwiązanie wyposażone jest we wbudowaną kamerę konferencyjną w standardzie HD, dźwięk szerokopasmowy i cztery mikrofony. Umożliwia sprawną pracę w grupie bez konieczności używania laptopa i znacznie ułatwia pracę osobom pracującym z domu.

Ponadto urządzenie Avaya Vantage zostało zintegrowane z aplikacją Avaya Spaces ― chmurowym narzędziem wspomagającym pracę w grupie i prowadzenie telekonferencji. Avaya Spaces umożliwia członkom rozproszonych zespołów natychmiastowe połączenia i zapewnia im środowisko pracy pozwalające na różne formy kontaktu ― wymianę wiadomości, organizowanie spotkań, udostępnianie treści, zarządzanie zadaniami i współpracę w chmurze.

Urządzenie Avaya Vantage i oprogramowanie Avaya Spaces są kluczowymi elementami strategii modułowych rozwiązań dla biur domowych (ang. Composable Home Office Solutions) firmy Avaya. Strategia ta jest oparta na platformie Avaya OneCloud oraz możliwościach usług unified communications (UCaaS), contact center w chmurze (CCaaS) i platformy komunikacyjnej (CPaaS) Avaya OneCloud.

Jak wynika z przeprowadzonych niedawno przez firmę Avaya badań Work From Anywhere dotyczących pracy zdalnej, 65% ankietowanych firm wdraża nowe rozwiązania wideokonferencyjne, ponieważ przygotowuje swoich pracowników na pracę z domu przez dłuższy czas. Analitycy szacują, że liczba pracowników wiedzy (z ang. knowledge workers) na całym świecie wynosi ponad miliard, z czego przed pandemią zaledwie kilka procent pracowało zdalnie. Według najnowszych prognoz po zakończeniu pandemii 30% pracowników będzie pracować z domu co najmniej przez kilka dni w tygodniu.

Przejście pracowników w tryb pracy zdalnej sprawiło, że laptop stał się ich nowym biurem. Jest używany zarówno do pracy nad realizacją projektów oraz do prowadzenia rozmów telefonicznych, przesyłania wiadomości i organizowania zebrań. Instalowanych jest więc na nim wiele aplikacji mocno obciążających procesory, a gdy pracownicy chcą porozmawiać przez telefon programowy lub wziąć udział w zebraniu, muszą przerywać pracę.

Nowa wersja Avaya Vantage to przełomowe rozwiązanie, które pozwala na usprawnienie pracy pracowników zdalnych. Zostało zaprojektowane specjalnie w celu prowadzenia rozmów telefonicznych i połączeń telekonferencyjnych. Urządzenie to ma większą moc przetwarzania i jest trzy razy szybsze od swojej poprzedniej wersji. Zapewnia wszechstronne funkcje komunikacyjne, jakich potrzebują zdalni pracownicy. Dzięki obsłudze technologii WiFi może działać w każdym miejscu. Można do niego podłączyć praktycznie każde słuchawki, klawiaturę, mysz, kamerę lub wyświetlacz zewnętrzny. 

Avaya Vantage jest rozwiązaniem prostym w konfiguracji, można go również zintegrować
z istniejącymi platformami Avaya OneCloud oraz standardową infrastrukturą wideo. Użytkownicy mogą bez problemu korzystać z wybranych przez siebie aplikacji chmurowych. 

Avaya poinformowała również, że nowa wersja urządzenia Avaya Vantage została wyposażona w technologię zmiany ekranów, która zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas telekonferencji.   Widok prezentowanych treści i uczestników zebrania można w każdej chwili przenieść na większy ekran. W przypadku prezentowania treści wystarczy dotknąć urządzenie, a telekonferencja zostanie otwarta na ekranie laptopa, gdzie można kontynuować prezentację.

Avaya Vantage i Avaya Spaces to wydajne komponenty, które udostępniamy naszym klientom, aby mogli z nich tworzyć rozwiązania zwiększające produktywność zdalnych pracowników ― powiedział Simon Harrison, wiceprezes firmy Avaya i jej dyrektor ds. marketingu. – Avaya OneCloud udostępnia pakiety narzędzi biznesowych, które można połączyć ze wszystkimi funkcjami i udogodnieniami oferowanymi przez chmurę. W ten sposób Avaya Vantage pomaga naszym klientom w przyspieszeniu transformacji cyfrowej.

Urządzenie Avaya Vantage jest dostępne w ramach oferty Device as a Service (DaaS), co oznacza, że klient może je nabyć dla swoich zdalnych pracowników za niewielką miesięczną opłatą. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Poly wprowadza Voyager Focus 2

Firma Poly zaktualizowała swoją ofertę o urządzenie z najlepiej sprzedającej się linii stereofonicznych zestawów słuchawkowych Bluetooth – Voyager Focus 2.
więcej

Jabra wspiera pracę hybrydową

W dobie cyfryzacji, ograniczonej mobilności i pracy zdalnej na wagę złota są wszystkie pomysły usprawniające pracę zdalną i hybrydową. Jabra zapowiedziała właśnie wprowadzenie do oferty nowych produktów Jabra PanaCast. Nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane jako inteligentne rozwiązanie do wideokonferencji, które spełniania wymagania nowej rzeczywistości.
więcej

Nowy standard wirtualnych spotkań

Mowa ciała jest głównym elementem komunikacji interpersonalnej, a jej efektywne wyrażenie jest możliwe tylko wtedy, gdy sami obserwujemy i jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla naszych rozmówców. W Axium zdajemy sobie sprawę, że niezakłócony obraz ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji podczas spotkań online. Z tego właśnie powodu do oferty wprowadziliśmy nowy produkt firmy Axtel – kamerę internetową AX-FHD Webcam Pro.