Do Play umówisz się przez Booksy

Sieć telekomunikacyjna Play poinformowała o udostępnieniu klientom możliwości umawiania się na wizyty w salonach sieci poprzez aplikację Booksy.

Usługa oferowana jest na razie testowo i działa w przypadku 31 punktów w największych miastach Polski.

W aplikacji Booksy klienci sieci Play będą mogli umówić się na wizytę w wybranym salonie sprzedażowym operatora. Funkcjonalność dotyczy 31 salonów w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk. Testy potrwają do końca stycznia przyszłego roku.

– Play to pierwsza firma z branży telekomunikacyjnej, która umożliwia rezerwację wizyt za pośrednictwem Booksy, usprawniając proces obsługi klienta. Cieszymy się, że tak ważna współpraca rozpoczyna się dokładnie w momencie, kiedy jest ona szczególnie potrzebna. Jesteśmy podekscytowani, że kolejna branża obdarzyła nas swoim zaufaniem i że łącząc siły możemy zapewniać klientom komfort, poczucie bezpieczeństwa i oszczędność czasu – komentuje Łukasz Szymak, country manager Booksy Polska.

Wygląda na to, że Booksy odrabia straty po wiosennym lockdownie, który spowodował redukcję zatrudnienia w spółce o ponad 150 osób. Operator jest kolejnym klientem korporacyjnym Booksy. Wizyty w salonach można umówić w takich firmach jak BNP Paribas i sklepy sieci x-kom.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *