Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Scoring

Pojęcie wywodzi się z marketingu internetowego (a dokładnie z marketing automation) i oznacza automatyczne przypisywanie określonej wcześniej liczby punktów za każdą zarejestrowaną interakcję Użytkownika w serwisie internetowym, usłudze elektronicznej lub innym miejscu pozwalającym na monitorowanie użytkownika.

Automatyczne powiadamianie o nałożeniu kwarantanny

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o uruchomieniu systemu powiadomień o nałożeniu kwarantanny. Od kilku dni – zamiast telefonu wykonywanego przez pracownika Sanepidu, wykonywane są połączenia automatyczne z nagranym komunikatem o objęciu odbierającego telefon kwarantanną.

Podczas automatycznego połączenia telefonicznego dowiemy się m.in. skąd pobrać odpowiednie zaświadczenie dla pracodawcy oraz gdzie uzyskać informację oraz pomoc.

Komunikat o wprowadzeniu zmian w sposobie informowania o nałożeniu kwarantanny GIS podał w sobotę 31 października. Zmiana na automatyczne powiadomienie ma usprawnień powiadamianie osób objętych kwarantanną. Dotychczas robili to pracownicy sanepidów najczęściej z… telefonów komórkowych.

Połączenia wykonywane są z numeru telefonu: +48 22 104 37 05. Jeśli nabierzemy podejrzenia, że nastąpił błąd – możemy skontaktować się z numerem +48 22 250 01 15. Warto więc wpisać w swoją książkę telefoniczną pierwszy z numerów telefonicznych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Edek kolejarz na infolinii Intercity

PKP Intercity uruchomiło na swojej infolinii moduł głosowego asystenta (voicebota), którego zadaniem jest udzielanie informacji o rozkładach jazdy pociągów. Nowa usługa dostępna jest od 7 czerwca pod numerem 22 391 22 22.