Connect with us

Nowy właściciel Veracomp

AKTUALNOŚCI

Nowy właściciel Veracomp

Nowy właściciel Veracomp

Veracomp podpisał umowę sprzedaży całej swojej grupy dystrybucyjnej firmie Exclusive Networks. Transakcja wymaga spełnienia kilku warunków przewiduje się, że zostanie zamknięta w czwartym kwartale 2020 roku.

Konsekwentna realizacja strategii biznesowej, budowanie kompetencji ekspertów i ciągłe rozszerzanie oferty produktowej pozwoliło firmie Veracomp stać się liderem dystrybucji z wartością dodaną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dzięki ugruntowanej pozycji i bezpośredniej obecności w 10 krajach CEE oraz obsłudze krajów sąsiednich, Veracomp umożliwi globalnemu dystrybutorowi dynamiczny rozwój w obszarze EMEA. Exclusive Networks posiada już 50 biur na całym świecie i oferuje swoje usługi w ponad stu krajach.

Historia Exclusive Networks rozpoczęła się w Europie. Po ekspansji w obszarach EMEA, APAC i Ameryki Północnej nadszedł czas na dalszy rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej, co zawsze było w naszych planach – mówi Olivier Breittmayer, CEO w Exclusive Networks. – Najlepszym sposobem na przyspieszenie tego procesu jest pozyskanie stabilnej grupy dystrybucyjnej. Widzimy w tym ogromne możliwości dla naszych strategicznych dostawców i partnerów, ponieważ budujemy je na mocnych fundamentach Grupy Veracomp. Pomiędzy tymi dwiema organizacjami istnieje już silne dopasowanie kulturowe i operacyjne. Naszym celem zawsze jest wsparcie długoterminowego sukcesu, a nie narzucanie nowych struktur. Dotyczy to również kierownictwa Veracomp, które nadal będzie pełnić swoją obecną funkcję, aby zapewnić ciągłość działania i realizować plan przyspieszonego rozwoju. Przez prawie 30 lat Veracomp zyskał ogromne doświadczenie oraz zbudował doskonałą reputację, a my będziemy starać się kontynuować ten sukces.  Wykorzystamy naszą zaawansowaną wiedzę o globalnej infrastrukturze cyberbezpieczeństwa oraz usługach z wartością dodaną, aby przynosić korzyści partnerom, klientom i pracownikom.

Dla Partnerów Veracomp fakt, że firma staje się częścią Exclusive Networks, to gwarancja utrzymania dotychczasowych warunków współpracy, a dodatkowo dostęp do szerokich kompetencji technologicznych i marketingowych, pozyskanych z dojrzałych oraz wschodzących rynków na pięciu kontynentach. 

To milowy krok w rozwoju Veracomp, stwarzający duże możliwości dla naszych partnerów biznesowych – wyjaśnia Adam Rudowski, prezes zarządu Veracomp. – Realizowana przez nas strategia doskonale sprawdza się na rynkach regionu, co pozwala nam wnieść wiedzę oraz doświadczenie do globalnej organizacji, a jednocześnie nadal dążyć do wzrostu i tworzenia większej wartości w lokalnych kanałach sprzedaży. Synergia z Exclusive Networks sprawi, że obecni i potencjalni producenci oraz partnerzy handlowi będą mogli z powodzeniem rozszerzać skalę działania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a nasi pracownicy napiszą nowy rozdział w imponującej historii sukcesu Veracomp.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE