Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Speech Analytics

Analityka mowy polega na śledzeniu treści rozmowy pod kątem wcześniej zdefiniowanych słów lub fraz kluczowych. Istnieje analiza mowy on-line, która pozwala na śledzenie i oznaczanie wypowiadanych słów przez konsultanta lub

Avaya zaprezentowała swoje wyniki finansowe

Avaya przedstawiła wyniki finansowe za trzeci kwartał roku finansowego. Firma osiągnęła w tym czasie 721 mln USD przychodu i 53 mln USD (wg. standardów GAAP) zysku z działalności operacyjnej. Skorygowany zysk EBITDA wyniósł 187 mln USD i 25,9% przychodów. Firma zawarła 104 transakcje o całkowitej wartości kontraktu przekraczającej 1 mln USD i 7 transakcji o całkowitej wartości kontraktu przekraczającej 10 mln USD.

W tym kwartale osiągnęliśmy wysokie wyniki, które przekroczyły nasze prognozy w zakresie wszystkich monitorowanych wskaźników ― stwierdził Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya. – Spółka odnotowała wzrost zarówno w porównaniu z poprzednim kwartałem, jak i rok do roku. Przychody z oprogramowania i usług wyniosły 89% przychodów, czyli pobiły rekord ustanowiony w marcu, przychody cykliczne wyniosły 64% przychodów, co stanowi wzrost o 5 punktów procentowych rok do roku, a przychody z usług w chmurze, współpracy z partnerami i subskrypcji wzrosły do 30% w porównaniu z 23% w poprzednim kwartale. Dobre wyniki naszego przedsiębiorstwa to bezpośredni wynik realizacji naszej przemyślanej strategii opracowanej ponad dwa lata temu.

Zainteresowanie naszą ofertą subskrypcji jest duże, od momentu wprowadzenia oferty subskrypcji w I kwartale br. zawarliśmy w tym obszarze transakcje o całkowitej wartości przekraczającej 200 mln USD ― dodał Chirico. Oferta ta wyróżnia firmę Avaya w segmencie korporacyjnym i stanowi odpowiedź na wyraźne potrzeby naszych klientów dotyczące elastyczności, dostępu do najnowszych innowacji oraz bezproblemowej migracji do chmury w dogodnym tempie i czasie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Amazon planuje uruchomienie Amazon.pl

Amazon ogłasza rozpoczęcie prac nad uruchomieniem w Polsce Amazon.pl. Serwis zapewni polskim klientom nowy wymiar zakupów, a lokalnym biznesom umożliwi dotarcie do większej liczby odbiorców zarówno w Polsce, jak i na świecie.
więcej

Amazon ogłasza kolejną inwestycję w Polsce

Amazon potwierdził plany otwarcia w 2021 r. nowego budynku o powierzchni 193 tys. m2 w Świebodzinie. To już dziesiąte centrum logistyczne firmy w Polsce i pierwsze w województwie lubuskim. W ubiegłym roku Amazon otworzył dwa nowe centra w kraju – w Gliwicach i Łodzi, zwiększając tym samym łączną liczbę stałych etatów w Polsce do 18 tys.