Connect with us

Poznaj nowoczesne metody wykorzystania identyfikacji wizualnej na produktach Twojej marki

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poznaj nowoczesne metody wykorzystania identyfikacji wizualnej na produktach Twojej marki

Poznaj nowoczesne metody wykorzystania identyfikacji wizualnej na produktach Twojej marki

Branding to podstawa budowania świadomości marki w umysłach konsumentów. Jeśli zależy Ci na wyróżnieniu Twoich produktów na tle konkurencji, sięgnij po nowoczesne naklejki 3D. Zobacz, co dzięki nim możesz zyskać.

Mawia się, że sprzedaż bez marketingu jest jak puszczanie oka do dziewczyny w ciemnym pokoju – tylko Ty wiesz, że to robisz. Jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektywności działań i jak najlepszych wynikach sprzedażowych, zaprzyjaźnij się z brandingiem. Zobacz, jak wiele dobrego mogą dla Ciebie zrobić profesjonalne znaczniki, naklejki i tabliczki z firmowym logo.

Po pierwsze: zwiększysz zainteresowanie swoimi produktami

Naklejki doming, za sprawą swojego nietuzinkowego i oryginalnego wyglądu, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i sprawić, że to właśnie Twoje produkty wzbudzą zainteresowanie klientów. Wykorzystaj przewagę, jaką dają, aby zwiększyć sprzedaż i osiągnąć jeszcze lepsze zyski. Klient, spoglądając na sklepową półkę, zwróci uwagę na te produkty, które są lepiej oznakowane. Wykorzystaj do tego samoprzylepne naklejki Classic z logo producenta w technologii druku przestrzennego. Możesz sięgnąć po wielokolorowy nadruk na przezroczystym podkładzie, typowy dla naklejek Soft Plate. Szeroki wybór profesjonalnych rozwiązań oferuje producent naklejek, firma https://polinal.pl/.

Po drugie: uczynisz je bardziej prestiżowymi

Wygląd ma znaczenie. Opakowanie produktu, nawet najlepszego, nie może być potraktowane przez producenta po macoszemu. Każdy element styczności z towarem, również jego zewnętrzna powłoka, wpływają na ostateczne wrażenie, jakie pozostawia po sobie w umyśle konsumenta. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty kojarzyły się jako te z kategorii premium, sięgnij po naklejki 3D. Poczucie zakupu towaru wysokiej jakości usprawiedliwi w oczach odbiorców jego wyższą cenę i sprawi, że stanie się obiektem pożądania. Wystarczy spojrzeć na największych światowych producentów elektroniki lub motoryzacji, aby się o tym przekonać. Podążaj śladami najlepszych.

Po trzecie: w lepszy sposób przekażesz kluczowe informacje o producencie

Jeśli zależy Ci na tym, aby wyeksponować znaczenie producenta w stworzeniu produktu, możesz do tego celu wykorzystać tabliczki Plate. Technologia oparta o nowatorski nadruk 3D, zrealizowany na sztywnym podkładzie z aluminium stanowi świetną bazę do stworzenia autorskich tabliczek z logo. Samoprzylepny tył ułatwia trwałe zamocowanie znaczka do dowolnie wybranego podłoża.

Po czwarte: zautomatyzujesz proces znakowania produktów

Jeśli działasz w branży, która potrzebuje dużej liczby naklejek znakujących towar, dobrze się składa. Tabliczki firmowe dla marki, wykonane w technice 3D, możesz produkować w większych nakładach. Nie musisz za każdym razem sięgać po nowy wzór, aby dokonać pełnej personalizacji danego produktu. To pozwala w pełni zautomatyzować proces produkcji naklejek, a Tobie ograniczyć koszty do niezbędnego minimum.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE