Connect with us

Zgłodniałeś? Zamów jedzenie prosto do domu i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgłodniałeś? Zamów jedzenie prosto do domu i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!

Zgłodniałeś? Zamów jedzenie prosto do domu i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!

Pewnie nie raz spotkałeś się z sytuacją, że wróciłeś głodny z pracy, a lodówka świeciła pustkami. Po ciężkim dniu trudno zmobilizować się do wyjścia na zakupy, a później do ugotowania pożywnego obiadu. Na szczęście obecnie większość restauracji oferuje możliwość dostawy jedzenia do domu. Warto dodatkowo wiedzieć, że na takich zamówieniach można zaoszczędzić. Wystarczy, że wiesz, jak korzystać z kodów rabatowych. Zobacz, jakie to proste!

Jak działają kody rabatowe?

Promocje i zniżki nie są niczym nowym, jednak większość osób kojarzy je z zakupami w sklepie. Standardową sytuacją są sezonowe wyprzedaże, które pozwalają dystrybutorom zrobić w magazynie miejsce na nową dostawę produktów. Sklepy internetowe korzystają też z systemów premiowych oraz udostępniają swoim klientom kody zniżkowe na pierwsze lub kolejne zamówienie. Jednak niewiele osób wie, że w taki sam sposób można zaoszczędzić zamawiając jedzenie online. W akcjach promocyjnych biorą udział nie tylko wybrane restauracje, ale także platformy pośredniczące w komunikacji między lokalem a klientem.

Z jakich zniżek i promocji można więc skorzystać? Oto kilka często pojawiających się typów ofert.

  • Rabat na pierwsze zamówienie – nowi klienci mogą skorzystać ze specjalnego upustu, który może wynieść nawet 15%.
  • Zniżki na kolejne zakupy – składając zamówienie, możesz otrzymać specjalny kod rabatowy, który wykorzystasz podczas kolejnych zakupów.
  • Kuponów zniżkowych – niektóre restauracje oferują specjalne zniżki za przekroczenie określonej kwoty zamówienia lub za zakup wybranych dań z menu.
  • Promocyjnej oferty – obniżki cen i dodatkowe rabaty często obowiązują wybranych dań w określonym tygodniu promocyjnym ustalonym przez restaurację.

Do każdego kuponu przypisane są warunki, na jakich naliczana jest dana zniżka. Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z tymi informacjami.

Pyszne.pl – platforma do składania zamówień online

W jakich restauracjach obowiązują kody rabatowe? Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie, wygodnym sposobie składania zamówienia oraz atrakcyjnych rabatach, możesz skorzystać z serwisu Pyszne.pl. Jest to platforma, która pośredniczy w całym procesie realizacji dostawy w wybranych lokalach gastronomicznych w całej Polsce. Serwis udostępnia użytkownikom dodatkowe kody rabatowe na stronie https://alerabat.com/kod-promocyjny/pyszne-pl. Znajdziesz tam pełną listę kuponów wraz z informacjami dotyczącymi sposobu ich użycia oraz warunkami, jakie trzeba spełnić, aby została naliczona zniżka. Ciekawą funkcją jest też to, że klikając na wybrany kupon, zostaniesz od razy przekierowany na stronę restauracji, które są objęte dana akcją promocyjną.

Kupony zniżkowe na dania typu fast food

Mimo że dania na wynos dostarczają także eleganckie restauracje, to wciąż największą popularnością cieszą się fast foody. Jednym z najchętniej wybieranych lokali, znanych na całym świecie, jest KFC. Od jakiegoś czasu restauracja umożliwia składanie zamówień za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dzięki temu nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby skorzystać z menu. Z każdym razem, kiedy planujesz złożyć zamówienie, sprawdź zestawienie kodów rabatowych na stronie https://alerabat.com/kody-promocyjne/kfc. Niewiele osób wie, że KFC udostępnia swoim klientom kupony zniżkowe, które często łączą się z promocjami widocznymi na firmowej stronie.

Jak maksymalnie zaoszczędzić na zamówieniu?

Oprócz kodów rabatowych, możesz dodatkowo zaoszczędzić, korzystając z promocji organizowanych przez wybraną restaurację. Dodatkowo możesz sięgnąć do specjalnego menu, w którym co jakiś czas prezentowane są dania w obniżonych cenach. Szukanie oszczędności na wielu płaszczyznach pozwoli Ci znacznie mniej zapłacić za zamówienie. Smacznego!

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE