Transcom zapowiada przeprowadzkę swojego gdańskiego biura

Spółka Transcom poinformowała, że z końcem czerwca jej gdańskie biuro przeprowadzi się do nowej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

– Naprawdę cenimy sobie poziom doświadczenia, profesjonalizm oraz partnerskie podejście Torusa – są to wartości, które również opisują Transcom. Nasza nowa lokalizacja jest nowoczesna, dobrze zlokalizowana i pozwala nam na doskonałą elastyczność w przypadku konieczności dostosowania przestrzeni pod możliwy nasz dalszy wzrost. Jestem przekonany, że ta zmiana zapewni naszym pracownikom dodatkowy wzrost satysfakcji, a nawet jeszcze bardziej poprawi jakość naszych usług – komentuje Grzegorz Baran, Client Service Manager i członek zarządy Transcom Worldwide Polska. – Ponieważ większość naszych pracowników w Gdańsku pracuje obecnie na odległość, to wiemy, że powrót do naszego biura będzie tym bardziej ekscytujący.

Torus Officyna to kompleks dwóch nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym ponad 8 tys. mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja odznacza się nowoczesnym i spójnym zagospodarowaniem terenu, co zdaniem developera pozytywnie wpłynie na rozwój i wizerunek dzielnicy Wrzeszcz. Budynki są certyfikowane w ramach wielokryterialnej oceny ekologicznej LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), a co za tym idzie spełniają wymogi zrównoważonego, energooszczędnego budownictwa. Projekt inwestycji przygotowała pracownia APA Wojciechowski z Warszawy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

NFZ ogłosił przetarg na infolinię (TPK)

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił rozpoczęcie postępowania przetargowego na świadczenie usług telemarketingowych w ramach obsługi bezpłatnej infolinii, która stanowi niezbędny element działania teleplatformy pierwszego kontaktu (TPK). Szacunkowa wartość zamówienia netto to 1,6 mln zł.
więcej

InteliWISE obsłuży infolinie dla przedsiębiorców

Spółka InteliWISE wygrała przetarg na obsługę Centrum Pomocy Przedsiębiorcy (CPP). Umowa podpisana przez pioniera technologii AI z Ministerstwem Rozwoju Pracy i Technologii, opiewa na blisko 3.5 miliona złotych brutto i obejmuje m.in. wykorzystanie Voicebotów II Generacji do wsparcia Infolinii.