Zdalne nadzorowanie rozmów LiveChat

Wrocławskie chat contact center .BespokeChat udostępniło za pośrednictwem LiveChat Marketplace aplikację Super Vision pozwalającą zdalnie monitorować pracę agentów korzystających z LiveChat.

Aplikacja pozwala na obserwację do ośmiu trwających rozmów agentów, analizę odpowiedzi i ich prędkości i podpowiadanie agentom w taki sposób, że nie jest to widoczne dla Klienta. Po uruchomieniu aplikacji, trener widzi do ośmiu rozmów obok siebie, które automatycznie się odświeżają oraz zamykają po zakończeniu. Stanowi to duże udogodnienie w stosunku do standardowej funkcjonalności LiveChat pozwalającej na monitoring tylko jednej rozmowy na raz.

– Aplikację wykorzystujemy z sukcesem wewnątrz firmy już ponad 3 lata, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie kontrolować wszystkich agentów i skutecznie zadbać o merytorykę i dynamikę każdej trwającej rozmowy. Proces superwizji to jeden z najważniejszych sposób, w jaki dbamy o najwyższą jakość rozmów prowadzonych przez naszych konsultantów. W okresie, gdy wiele firmy zmieniło tryb pracy na zdalny dzielimy się tą aplikacją, aby ułatwić pracę trenerów w zdalnych zespołach obsługi czat jak również ułatwić wdrożenia nowych pracowników, dla których asysta za pośrednictwem aplikacji Super Vision będzie ogromną pomocą i wsparciem w pierwszych dniach pracy na czacie – mówi Paweł Antkowiak, prezes BespokeChat sp. z o.o.

Trener podglądający trwające rozmowy agentów widzi wszystkie wiadomości wysyłane przez agent i klienta, może na bieżąco reagować posyłając instrukcje agentowi lub gotowe odpowiedzi dla klienta, które agent musi wyłącznie skopiować i wysłać.

Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników narzędzia LiveChat pod linkiem https://www.livechat.com/marketplace/apps/super-vision/, podgląd czatów działa dla kont administratorów. Aplikacja oferuje jednodniowy okres trial.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Genesys liderem w kwadrancie Gartnera dla rozwiązań CCaaS

Genesys został wskazany jako lider rynku w magicznym kwadrancie Gartnera dla rozwiązań Contact Center as a Service (CCaaS). Analitycy Gartnera przenalizowali 13 dostawców rozwiązań CCaaS biorąc pod uwagę wizję ich rozwiązań, zdolność do jej realizacji, a także opinię użytkowników.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.
więcej

Cludo kupiło Telefonix

Spółka Cludo poinformowało o sfinalizowaniu zakupu 100% udziałów w spółce Telefonix. Jak wskazuje w komunikacie Cludo – spółka staje się jednym z największych dostawców systemów contact center w Polsce.
więcej

Inperly – wirtualny oddział przyszłości od Billennium

Billennium, polska spółka dostarczająca rozwiązania oraz usługi IT dla biznesu, prezentuje In person, remotly, czyli w skrócie – Inperly. Inperly to łatwa we wdrożeniu platforma do wielokanałowej komunikacji, umożliwiająca bezpośredni kontakt pomiędzy firmą a klientem, nawet w przypadku zamknięcia placówek stacjonarnych.