Connect with us

KODA Bots chce podwojenia przychodów w 2020 roku

AUTOMATYZACJA

KODA Bots chce podwojenia przychodów w 2020 roku

KODA Bots chce podwojenia przychodów w 2020 roku

Ponad 70 wdrożeń, z czego 40 tylko w ubiegłym roku. Ponad 15 milionów wiadomości z czego 90% poprawnie zinterpretowanych, a 60% były dla użytkowników wyczerpujące.

W ubiegłym roku KODA Bots wdrożył swoje rozwiązania u 40 klientów. W tym czasie boty zbudowane przez spółkę obsłużyły 15 mln interakcji, redukując tym samym w ciągu pierwszych 12 tygodni od wdrożenia od 38% do 54% liczby telefonów i e-maili.

Mariusz Pełechaty
CEO KODA Bots

Mamy ambitne plany na 2020 rok. Zamierzamy urosnąć co najmniej dwukrotnie pod względem przychodów. Pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami, rozwojem platformy i co się z tym wiąże – szukamy talentów do zespołu developerskiego, działów Customer Success i Project Managementu. – mówi dla ccnews.pl Mariusz Pełechaty, prezes zarządu KODA Bots.

Jak podała spółka, boty osiągnęły otwieralność wysyłanych wiadomości przez popularne komunikatory na poziomie 95-100%, a CTR między 32% a 68%. Zinterpretowały poprawnie aż 90% pytań wysłanych do chatbotów, a w 60% przypadków ich odpowiedzi były dla użytkowników wyczerpujące

Nasz dział R&D testuje nowe rozwiązania, które wkrótce wdrożymy u naszych klientów. Mamy tę przewagę nad wieloma firmami, że możemy sobie pozwolić na więcej, ponieważ dysponujemy własną technologią, która dzięki swej elastyczności pozwala nam na wszelkiego rodzaju eksperymenty, stanowiące później podstawę do wdrożenia nowych funkcji w systemie. – podsumowuje Mariusz Pełechaty.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE