Connect with us

Sprawdź, jak oszczędzić na wymianie walut

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź, jak oszczędzić na wymianie walut

Sprawdź, jak oszczędzić na wymianie walut

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, do pracy za granicą lub chcesz robić zakupy w obcej walucie, to naturalną rzeczą jest, że chcesz jak najwięcej zaoszczędzić. Jest na to prosty sposób – wymiana online. Sprawdź ofertę i możliwości, jakie daje kantor internetowy. To znane i polecane rozwiązanie, które wybiera coraz większe grono Polaków.

Najatrakcyjniejsze kursy walut

Wystarczy wejść na stronę https://internetowykantor.pl/kursy-walut/ i porównać kurs wybranej waluty, który oferuje Internetowykantor.pl, z ofertą swojego banku czy kantoru stacjonarnego w Twojej okolicy. Jest on z reguły o wiele atrakcyjniejszy. Co więcej, wymiany walut można dokonać o każdej porze i to przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy konto walutowe w banku i nawet w kilka minut pieniądze mogą być u Ciebie. Nie trzeba wychodzić z domu, tracić czasu na dojazd czy stanie w kolejkach. Otrzymujesz konkurencyjne ceny walut, dokonujesz wymiany kiedy chcesz i na kwotę, której aktualnie potrzebujesz – czego chcieć więcej?

Alert na ceny walut

Dla osób, które nie potrzebują środków natychmiast, jest możliwość ustawienia alertów. Wybierasz walutę, kurs i czekasz na moment, gdy cena waluty osiągnie wybrany przez Ciebie poziom. Dzięki temu możesz wymienić walutę po kursie, który Cię satysfakcjonuje. W przypadku sporych kwot to naprawdę dobre rozwiązanie, dzięki któremu oszczędności mogą okazać się naprawdę spore. Co więcej kurs aktualizowany jest co kilka sekund, więc zawsze masz dostęp do najświeższych danych z rynku walut.

Brak ukrytych opłat

W kantorze online, takim jak https://internetowykantor.pl/ spready są bardzo niskie. To właśnie dzięki temu jego oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Co ważne, nie ma żadnych ukrytych kosztów, więc każdy użytkownik jest świadomy za co i ile płaci. Kluczowym elementem działania tego kantoru internetowego jest transparentność w stosunku do klienta.

Oszczędzaj bez wymówek

Korzystanie z kantoru internetowego to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dzięki możliwości dokonania wymiany walut online już w kilka chwil środki mogą być na Twoim koncie. Dodatkowo oferowany kurs jest zawsze jednym z najlepszych za sprawą niskich spreadów i braku ukrytych kosztów. Kurs aktualizuje się kilkukrotnie w ciągu każdej minuty, więc zawsze mamy dostęp do najświeższych cen walut. Możliwość ustawienia alertów dodatkowo pozwala dokonywać wymiany w najlepszym dla nas momencie, bez konieczności ciągłego śledzenia kursów walut. Sprawdź, wypróbuj, a serwis z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE