Connect with us

Ponad 74 mln zł wyda na usługi call center Tauron

AKTUALNOŚCI

Ponad 74 mln zł wyda na usługi call center Tauron

Ponad 74 mln zł wyda na usługi call center Tauron

Tauron Sprzedaż rozpoczęła właśnie przetarg na świadczenie dla niej usług telesprzedaży i call center. Przeznaczy na ten cel ponad 74 mln zł, a 4 firmy, które finalnie zostaną wybrane – będą pracować z Tauronem przez trzy najbliższe lata.

Przetarg jest podzielony na dwie części. Pierwsza dotyczy świadczenia za pośrednictwem telefonu usług pośrednictwa sprzedaży produktów lub usług dla klientów z segmentu gospodarstwa domowe.

Druga – świadczenia za pośrednictwem telefonu innych usług, takich jak m.in. prowadzenie kampanii informacyjnych, ankiet, badań skuteczności kampanii sprzedażowych itp. Tauron przewiduje wybór maksymalnie 4 firm do współpracy – po 2 do każdej części przetargu. Podpisze z nimi umowy ramowe na 3 lata.

Budżet, jaki na to przeznaczy wynosi 74 060 460 zł. Przetarg trwa do 7 maja br., a warunkiem udziału w nim jest wpłata po ponad 100 tys. zł wadium dla każdej z części postępowania.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE