Connect with us

Inteliwise i Cludo przygotują infolinię w sprawie tarczy dla przedsiębiorców

TECHNOLOGIE

Inteliwise i Cludo przygotują infolinię w sprawie tarczy dla przedsiębiorców

Inteliwise i Cludo przygotują infolinię w sprawie tarczy dla przedsiębiorców

W komunikacie giełdowym spółka Inteliwise wraz z firmą Cludo poinformowała o podpisaniu umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Rozwoju w sprawie wsparcia osobowego, organizacyjnego oraz technicznego w zakresie obsługi zapytań przedsiębiorców w sprawie informacji dotyczących skutków przeciwdziałania COVID-19 oraz rozwiązań tzw. tarczy antykryzysowej.

Wsparcie będzie świadczone zarówno przez zespół konsultantów Call center i Live chat oraz przez rozwiązania inteligentne typu AI Chatbot, automatyzujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Całość oprogramowania będzie udostępniona w trybie dla w pełni zdalnie pracujących konsultantów, doradców i ekspertów, także z zewnętrznych organizacji.” – czytamy w komunikacie spółki.

Wartość umowy wyniosła 550 tys. zł Inteliwise odpowiedzialna będzie za wdrożenie technologii sztucznej inteligencji, której zadaniem będzie przyspieszenie i automatyzację obsługi oczekujących na informacje przedsiębiorców.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

1 komentarz

POPULARNE