Connect with us

10 tysięcy telefonów dziennie

IN-HOUSE

10 tysięcy telefonów dziennie

10 tysięcy telefonów dziennie

Nawet 10 tysięcy telefonów dziennie odbierają konsultanci infolinia NFZ w sprawie koronawirusa – poinformował prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski.

Do konsultantów CCIG, która obsługuję infolinię, dołączyły konsultanci Centralnego Ośrodka Informatyki, NASK, PZU Zdrowie, Krajowej Informacji Skarbowej, Poczty Polskiej, PGNiG, Energii, PKP Intercity i PGE.

Jak zapowiedział Niedzielski – wkrótce dołączą do nich pracownicy z ZUS, Bank PKO BP, Bank Pekao SA, Totalizator Sportowy, Polski Holding Hotelowy, Tauron, PKS Polonus, Polski Fundusz Rozwoju i Gallup Polska.

Jak informuje NFZ wraz z rosnącą liczbą telefonów zwiększana jest sukcesywnie liczba konsultantów. W miniony czwartek infolinię obsługiwało jednocześnie ponad 300 osób.

– Sytuacja wymaga wspólnego działania, dlatego tak istotna jest współpraca firm i instytucji, które kierując się poczuciem społecznej odpowiedzialności, zdecydowały się na wsparcie infolinii NFZ podkreśla Adam Niedzielski, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

Infolinia NFZ od wczoraj jest również częściowo obsługiwana przez voicebot-a. Automat służy wsparciem, w sytuacji kumulacji połączeń, przy udzielaniu odpowiedzi na najczęściej zadawane podstawowe pytania, przy których nie jest wymagana konsultacja ze specjalistą.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE