Connect with us

Brand24 wraca na Facebooka i Instagrama

AKTUALNOŚCI

Brand24 wraca na Facebooka i Instagrama

Brand24 wraca na Facebooka i Instagrama

Ponad 200 dni trwała blokada i spór z tym związany między polską firmą Brand24 a Facebookiem. Michał Sadowski – twórca tej firmy poinformował o odblokowaniu przez firmę Facebook Inc. dostępu dla Bradn24 S.A.

23 sierpnia ub.r. amerykański serwis Business Insider opublikował materiał, w którym zarzucił współpracującym z Facebookiem partnerom nielegalne pozyskiwanie i wykorzystywanie danych udostępnianych na platformie społecznościowej. Na liście firm – partnerów Facebooka znalazła się także polska spółka Brand24. W efekcie publikacji Facebook zablokował dostęp do konta Brand24 i profilu Michała Sadowskiego – ceo spółki.

Jak poinformował wczoraj Michał Sadowski – Brand24 wraca na Facebooka i Instagrama. Poza dostępem do kont, spółka otrzymała też dostęp do kont reklamowych i API dla firm.

– Równolegle, zgodnie z ustaleniami z przedstawicielami Facebooka, spółka przygotowuje nową integrację Brand24 z serwisami Facebook oraz Instagram. Integracja pozwoli na pojawienie się danych z tych serwisów w produkcie Brand24  – podała spółka w komunikacie.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE