Connect with us

Awanse polskich menedżerów w międzynarodowych strukturach SAP

AKTUALNOŚCI

Awanse polskich menedżerów w międzynarodowych strukturach SAP

Awanse polskich menedżerów w międzynarodowych strukturach SAP

Edyta Malesza-Malatrat, Aleksandra Żarkowska-Demkiw i Justyna Kędzierska awansowały w strukturach SAP w Europie Środkowej i Wschodniej oraz Austrii, a Tomasz Piechota – w strukturach SAP Polska. Zmiany kadrowe towarzyszą utworzeniu nowej, jeszcze bardziej zorientowanej na klienta struktury globalnej w SAP.

Najlepsze produkty cyfrowe, wzorcowe procesy wsparcia i serwisu oraz branżowe know-how mają kluczowe znaczenie dla klientów SAP. Równie ważne są jasne i proste kanały komunikacji, jednolity przekaz i przejrzystość w zakresie strategii produktowej. Mając te czynniki na uwadze, SAP przeprowadza globalne i lokalne zmiany organizacyjne. Na szczeblu europejskim, region Europy Środkowej i Wschodniej oraz Austrii został dodatkowo podzielony na klastry – Centralny, Wschodni oraz Austrię.

Edyta Malesza-Malatrat objęła funkcję dyrektor marketingu SAP w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Austrii. W nowej roli odpowiada ze wszystkie aktywności marki w tym regionie. W SAP od 2016 roku. Przed objęciem obecnej funkcji kierowała działaniami marketingowymi SAP w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Przed dołączeniem do firmy pełniła kluczowe role związane z marketingiem w Cisco, Procter & Gamble oraz Guerlain.

Aleksandra Żarkowska-Demkiw została liderką marketingowego klastra regionalnego, który obejmuje Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Będzie nadzorować oraz koordynować działania na tych rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem strategii digital dla wsparcia biznesu. Dotychczas pełniła funkcje dyrektor marketingu SAP Polska. W firmie od 2014 roku. Przed dołączeniem do SAP kierowała działem marketingu Xerox i pracowała w polskim oddziale IBM.

Justyna Kędzierska będzie odpowiadać za komunikację marki SAP w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Austrii. Przed objęciem nowej roli była odpowiedzialna za działania PR w SAP Polska. W organizacji od 2016 roku. Wcześniej związana z takimi firmami jak Henkel czy Xerox oraz z agencją Partner of Promotion, gdzie realizowała projekty komunikacyjne dla marek znajdujących się w portfolio Procter & Gamble i Moët Hennessy.

Tomasz Piechota awansował na stanowisko Dyrektora Marketingu SAP Polska. W nowej roli będzie odpowiedzialny za stworzenie cyfrowej strategii marketingowej, generującej zainteresowanie produktami SAP. Od ponad sześciu lat związany z SAP Polska, wcześniej współpracował z TECTUM Group, gdzie był odpowiedzialny za obszar telemarketingu w Europy Centralnej.

– Wierzę, że nasz utalentowany, ambitny i głodny sukcesów zespół pozwoli działać nam jeszcze efektywniej, docierać do nowych grup odbiorców i lepiej skalować nasze działania. Sprawna komunikacja oraz operacyjna perfekcyjność są kluczowymi elementami rozwoju biznesu SAP w Europie Środkowej i Wschodniej – mówi Tom Kindermans dyrektor zarządzający SAP CEE.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE