Energa do wizyty w BOK zaprosi telefonicznie

Środki ostrożności w salonach sprzedaży Energi Obrotu i placówkach Energi Operatora, zaostrzone zasady higieny, a także praca zdalna w każdej sytuacji, kiedy jest to zasadne i możliwe. Grupa Energa robi wszystko, aby chronić swoich klientów i pracowników przed zarażeniem koronawirusem. Zagrożenie to nie ma w tym momencie wpływu na bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej. 

Zamknięte drzwi w salonie obsługi Energi Obrotu? Nie oznacza to, że jest on nieczynny. Spółka wprowadziła tymczasowe zmiany w obsłudze. Klientów do salonu zapraszają pracownicy placówek. Wszystko po to, aby ograniczyć liczbę osób, które przebywają w tym miejscu w tym samym czasie. Informacje o takich działaniach pojawiły się już na plakatach umieszczanych na drzwiach salonów. Niektóre z nich pracują też w skróconych godzinach. We wszystkich punktach pojawić mają się też pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Formalności przez Internet 

Jak informuje Energa Obrót klienci poro spraw można załatwić bez wychodzenia z domu. Poprzez stronę www.energa.pl istnieje możliwość: przepisania lub zamówienia licznika; wybrania oferty; zmiany grupę taryfowej; włączenia usług takich jak np. eFaktura lub Rozliczenia Rzeczywiste. Cały czas można korzystać z infolinii pod numerem 555 555 555, a także live chatu na stronie internetowej.

Zmiany w obsłudze klienta wprowadziła też Energa Operator. W punktach obsługi pojawiają się pojemniki na korespondencję i koperty, aby klienci mogli w ten sposób przekazać dokumenty – np. wniosek przyłączeniowy czy formularz reklamacyjny. Wszystkie sprawy związane z usługą dystrybucji energii można załatwić też poprzez stronę www.energa-operator.pl. Do odwołania wstrzymane zostały też wyłączenia windykacyjne. Zagrożenie koronawirusem nie ma w tym momencie wpływu na bezpieczeństwo dostaw prądu. Praca Energi Operatora w zakresie dostarczania energii elektrycznej przebiega w niezmienionym, niezakłóconym trybie.  

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

20 mln zł kary za misseling

Open Life TU Życie stosował wobec konsumentów nieuczciwą sprzedaż (misselling) ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Został przez UOKiK ukarany 20 mln zł.
więcej

Bank Pekao z najlepszą bankową infolinią

W XXI edycji badania realizowanego przez ARC Rynek i Opinia, obsługiwana przez Pekao Direct infolinia Banku Pekao zajęła pierwsze miejsce w mailowej i telefonicznej obsłudze klienta, wyprzedzając znacznie konkurencję.
więcej

Firmy ubezpieczeniowe w awangardzie cyfrowej obsługi klientów

Rok 2020 upłynął pod znakiem cyfrowego przyspieszenia. Ten trend był bardzo wyraźny także w branży ubezpieczeniowej. Postępująca transformacja technologiczna przyniosła gruntowne zmiany w sposobie pozyskiwania klientów, obsłudze operacyjnej, płatnościach składek, wypłatach ubezpieczeń czy mechanizmach zdalnej identyfikacji.