Connect with us

93 zakażenia koronowirusem w seulskim call center

AKTUALNOŚCI

93 zakażenia koronowirusem w seulskim call center

93 zakażenia koronowirusem w seulskim call center

Mer południowokoreańskiej stolicy Suelu – Park Won Sun poinformował wczoraj o 93 nowych przypadkach zakażenia koronowirusem w zlokalizowanym w jednym z biurowców call center.

Infekcja dróg oddechowych została stwierdzona u 207 pracujących tam osób. – Wśród 93 potwierdzonych przypadków są również krewni pracowników firmy – powiedział na konferencji prasowej Park Won Sun, cytowany przez agencję Yonhap.

Wszyscy zarażeni pracownicy przebywali na 11 piętrze biurowca. Trwają badania pozostałych 553 osób zatrudnionych na innych piętrach. Jak dotąd nie wykryto zakażenia u tych osób.

Biurowiec zlokalizowany jest w jednej z najruchliwszych biurowych dzielnic Seulu. Dzielnica jest też ważnym węzłem transportowym; przebiegają przez nią dwie linie metra.

Firmy call center to, jak podaje agencja informacyjna Yonhap, a wraz z nią Radio TOK FM, jak dotąd największe skupiska zakażeń w Seulu.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

2 komentarze

POPULARNE