Connect with us

Lux Med uruchomiło własną infolinię o koronowirusie

IN-HOUSE

Lux Med uruchomiło własną infolinię o koronowirusie

Lux Med uruchomiło własną infolinię o koronowirusie

LUX MED uruchamia ogólnopolską, powszechnie dostępną infolinię dla osób chcących pozyskać rzetelne i aktualne informacje na temat koronawirusa. Konsultanci firmy odpowiedzą na pytania, poinformują o zaleceniach i wskażą drogi dalszego postępowania. Infolinia jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich, niezależnie od tego czy dana osoba posiada abonament medyczny w LUX MED, czy nie.

Jesteśmy przekonani, że w sytuacji narastającego niepokoju, jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce, powinniśmy wziąć współodpowiedzialność za dostarczanie aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat koronawirusa. Nasi konsultanci są do dyspozycji wszystkich zaniepokojonych mieszkańców Polski – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Infolinia dostępna jest pod numerem 22 338 1903 od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 oraz w soboty i niedziele 7:00-21:00.

Pacjenci LUX MED mogą korzystać z konsultacji lekarskich za pośrednictwem rozwiązań telemedycznych – przez wideorozmowę, telefon czy czat tekstowy – dodaje Anna Rulkiewicz.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE