Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

UOKiK

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jest centralnym organem administracji państwowej. Odpowiada bezpośrednio przed Prezesem Rady Ministrów. Powoływany jest przez niego spośród osób wyłonionych w drodze otwartego i

SalesHunter: Jaka jest Twoja życiowa latarnia?

Czy wiesz dokąd zmierza Twoje życie? Przytłaczająca większość z nas..nie wie. Przez to marnujemy swój potencjał, żyjąc z dnia na dzień, bez planu i celu. Można inaczej. W tym filmie Karol Froń pokazuje 6 sposobów jak wyznaczyć swoją życiową latarnię.

W życiu każdy z nas ma taki moment, w którym nie potrafi obrać sobie swojego dalekosiężnego celu – latarni. Problem polega na tym, że nikt nie uczy nas tego w całym procesie edukacji. Ta umiejętność jednak drzemie w nas od zawsze.

– Kiedy rozmawiam z ludźmi to, szczególnie wśród ludzi, którzy dopiero wchodzą w życie dorosłe nie ma bladego pojęcia u nich o tym, co chcieliby robić przez całe życie – mówi Karol FrońNa czym mógłbym się skupić? Z czego mógłbym czerpać satysfakcję, spełnienie, radość a przy okazji pojawią się dzięki temu pieniądze. Ludzie nie myślą o swoim życiu w charakterze długoterminowego biegu, wyścigu, maratonu, myślą o tym jako o sprincie.

Karol opowiada o tym z pełnym przekonaniem, bo w obieraniu latarni ma spore doświadczenie. Zaczynał jako telemarketer, dziś jest właścicielem przynoszącego zyski outsourcingowego call center sprzedażowo-obsługowego. Jest też także znanym trenerem i cochaem sprzedaży z… efektami! Jeśli interesują Ciebie kwestie podnoszenia skuteczności sprzedaży, samomotywacji i podnoszenia efektywności – koniecznie śledź kolejne odcinki Sales Hunter na Youtube i tutaj, na CCNEWS.pl

Total
1
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Człowiek czy maszyna?

Dla większości managerów tematyka sztucznej inteligencji i automatyzacji nie jest już czymś zupełnie obcym. Ciągle jednak nie wiemy dużo, bo i nie było dotychczas dużo zakończonych sukcesem wdrożeń. Wojciech Glapa opowie o tym na czym powinniśmy opierać swój biznes, na czym powinniśmy skupić się wdrażając elementy AI (SI).
więcej

Działanie w duchu SIX SIGMA: czy to się opłaca?

Tomasz Bartkowicz, od lat związany z procesami obsługi klienta w największych instytucjach finansowych opowiada o tym jak działać w duchu strategii 6 sigma. Czym jest owa 6 sigma? Six sigma oznacza, że istnieje 6 odchyleń standardowych. Co to oznacza w procesach obsługi klientów? Przekonajcie się sami!