Connect with us

ZUS uruchomił infolinię dla Polonii

IN-HOUSE

ZUS uruchomił infolinię dla Polonii

ZUS uruchomił infolinię dla Polonii

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o uruchomieniu specjalnej infolinii dla Polonii kanadyjskiej i amerykańskiej oraz drugiej infolinii – w sprawie tzw. „małego ZUS plus”.

– Wychodząc naprzeciw problemom, a także szukania wspólnych rozwiązań, dotarcia do tych Polaków, zwłaszcza mieszkańców w innych krajach, uruchomiliśmy zgodnie z oczekiwaniami infolinię na temat emerytur i rent specjalnie dla osób zamieszkałych w USA i kanadzie, w tym także w prowincji Quebec. – powiedziała prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Infolinia działać będzie w każdą środę w godzinach 18 – 21 czasu polskiego.

W ramach Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) uruchomiono także infolinię dotyczącą tzw. „małego ZUS-u”. „W związku z dużym zainteresowaniem klientów tematem „małego ZUS” i „małego ZUS plus” w Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (tel: 22 560 16 00) uruchomiliśmy specjalną linię poświęconą tylko temu tematowi„. – czytamy w komunikacie prasowym ZUS.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE