Connect with us

Nie żyje Michał Jakubowski, prezes EasyCall.pl

AKTUALNOŚCI

Nie żyje Michał Jakubowski, prezes EasyCall.pl

Nie żyje Michał Jakubowski, prezes EasyCall.pl

12 stycznia zmarł prezes zarządu, twórca i największy akcjonariusz EasyCall.pl. O śmierci Jakubowskiego poinformował wspólnik i członek zarządu Piotr Mazurkiewicz.

Michał Jakubowski pełnił funkcję Prezesa Zarządu nieprzerwanie od 25 listopada 2009 roku. Był też jego głównym akcjonariuszem – posiadał 55,17% akcji dających mu 55,17% głosów na walnym zgromadzeniu.

Michał Jakubowski miał 39 lat. Swoją karierę zaczynał od stanowiska administratora sieci komputerowej w PTE Epoka S.A., następnie został dyrektorem IT w Softbanku oraz Bertelsmann Media. Przez 5 lat kierował spółką Neuron-it. W 2006 roku założył EasyCALL.pl S.A.

W 2017 roku założył wraz z m.in. Instytutem Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego spółkę Remedizer, która specjalizowała się w elektronicznym monitoringu pracy serca.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE