Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

UOKiK

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jest centralnym organem administracji państwowej. Odpowiada bezpośrednio przed Prezesem Rady Ministrów. Powoływany jest przez niego spośród osób wyłonionych w drodze otwartego i

Nie żyje Michał Jakubowski, prezes EasyCall.pl

12 stycznia zmarł prezes zarządu, twórca i największy akcjonariusz EasyCall.pl. O śmierci Jakubowskiego poinformował wspólnik i członek zarządu Piotr Mazurkiewicz.

Michał Jakubowski pełnił funkcję Prezesa Zarządu nieprzerwanie od 25 listopada 2009 roku. Był też jego głównym akcjonariuszem – posiadał 55,17% akcji dających mu 55,17% głosów na walnym zgromadzeniu.

Michał Jakubowski miał 39 lat. Swoją karierę zaczynał od stanowiska administratora sieci komputerowej w PTE Epoka S.A., następnie został dyrektorem IT w Softbanku oraz Bertelsmann Media. Przez 5 lat kierował spółką Neuron-it. W 2006 roku założył EasyCALL.pl S.A.

W 2017 roku założył wraz z m.in. Instytutem Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego spółkę Remedizer, która specjalizowała się w elektronicznym monitoringu pracy serca.

Total
2
Shares
1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Amazon ogłasza kolejną inwestycję w Polsce

Amazon potwierdził plany otwarcia w 2021 r. nowego budynku o powierzchni 193 tys. m2 w Świebodzinie. To już dziesiąte centrum logistyczne firmy w Polsce i pierwsze w województwie lubuskim. W ubiegłym roku Amazon otworzył dwa nowe centra w kraju – w Gliwicach i Łodzi, zwiększając tym samym łączną liczbę stałych etatów w Polsce do 18 tys.