Connect with us

Nowa odsłona Altar Contact Center to AI zaszyte w środku

SYSTEMY CC

Nowa odsłona Altar Contact Center to AI zaszyte w środku

Nowa odsłona Altar Contact Center to AI zaszyte w środku

Altar w nowym roku odhacza kolejne punkty na ścieżce rozwoju swojego flagowego systemu contact center do obsługi klienta i zarządzania infolinią. Altar Contact Center zyskuje element sztucznej inteligencji i zmienia swoją nazwę na AI Contact Center.

Zmiany dotyczą zarówno wyglądu, jak i zakresu funkcjonalnego aplikacji – mówi Krzysztof Guzikowski, Head of Sales w spółce Altar. – To dopiero początek gruntownych, kilkuetapowych prac nad odświeżeniem interfejsu naszej aplikacji. Uprościliśmy widoki głównych obszarów roboczych aplikacji od strony konsultanta i supervisora, dzięki czemu stała się przyjaźniejsza dla użytkownika.

AI Contact Center to lekki i czytelny interfejs oraz nowa kolorystyka zgodna z aktualnymi trendami.  Zmienił się panel logowania do systemu oraz okna chatu od strony klienta i konsultanta, a także notyfikacje.

Nowy panel logowania

Automatyzacja powtarzalnych procesów, wykorzystująca sztuczną inteligencję, jest dziś absolutnym must have. W systemie Altar voicebot może realizować powtarzalne procesy, jak: miękka windykacja, ocieplanie leadów, czy masowe kampanie wychodzące. Oszczędność kosztów, szybsza realizacja zadań pozwalają na to, by pracownicy mogli wykonywać ambitniejsze czynności!

System od niedawna jest w pełni zintegrowany z Facebookiem – nowym kanałem kontaktu z klientem. Pierwszym klientem, który niebawem skorzysta z tej funkcjonalności jest jedna z największych sieci sprzedaży detalicznej i internetowej, wdrażająca aktualnie AI Contact Center.

Wiadomości z Messengera oraz walla trafiają do obsługi bezpośrednio do panelu konsultanta. Nie musi on logować się do FB i może obsługiwać fanpage’y. Kanał obsługiwany jest zgodnie z ustalonymi wcześniej regułami, a czas pracy i historia kontaktu – rejestrowane w systemie.

Pojawiły się też nowe możliwości w obsłudze kanału mailowego. Supervisor ma podgląd ‚zakolejkowanych’ do obsłużenia e-maili i może nią wygodnie zarządzać, przekazywać maile do konkretnych agentów lub przenosić między kolejkami. Konsultant pracuje szybciej, bo za jednym kliknięciem może wyszukać w kolejce wszystkie maile od jednego adresata i obsłużyć je.

Również webphone zyskał nową funkcjonalność, by wyręczyć agentów w tym, czego najbardziej nie lubią, odgrywając wymagane oświadczenia i zbierając zgody marketingowe.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE