Connect with us

ZUS: obsłużyliśmy 18 mln klientów

ADMINISTRACJA PUBLICZNA

ZUS: obsłużyliśmy 18 mln klientów

ZUS: obsłużyliśmy 18 mln klientów

W 2019 roku ZUS obsłużył w swoich oddziałach 18 mln osób – poinformowała prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

– Za nami kolejny pracowity rok, w którym było wiele zadań. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się zrealizować wszystkie zamierzone cele. Najważniejsze działania, wymagające często szybkiej realizacji, wynikają ze zmian legislacyjnych – podkreśliła szefowa ZUS. W Salach Obsługi Klienta w całej Polsce obsłużono 18 mln klientów, z Centrum Obsługi Telefonicznej skorzystało 4,2 mln klientów.

– Klient, mając do dyspozycji informacje pozyskane od doradców oraz wyliczenie prognozowanej kwoty emerytury z kalkulatora emerytalnego, sam może zdecydować, kiedy przejść na emeryturę – mówi prof. Uścińska.

Usługi doradców emerytalnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Od początku 2019 roku doradcy emerytalni obsłużyli 7,8 mln klientów, dla których wykonali blisko 2 mln obliczeń w kalkulatorze emerytalnym. Od początku działania usługi, czyli od lipca 2017 roku, do 27 grudnia 2019 doradcy obsłużyli 19 mln klientów.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE