Connect with us

Lexus z najlepszą jakością obsługi klienta w UK

OBSŁUGA KLIENTA

Lexus z najlepszą jakością obsługi klienta w UK

Nagrodę Best Customer Service dla Lexusa przyznał brytyjski Carbuyer, zajmujący się ocenianiem samochodów, a także doradztwem zakupowym. Jak podkreślili przedstawiciele serwisu „klienci doceniają Lexusa zarówno za najwyższy poziom obsługi podczas zakupu auta, jak i potem”.

Redakcja serwisu Carbuyer podkreśliła ponadto, że wcześniej w tym roku aż trzy samochody Lexusa znalazły się na liście Top 10 Best Cars to Own, stworzonej w ramach badania Driver Power 2019 i wskazującej auta, które najlepiej posiadać w Wielkiej Brytanii. Drugie miejsce zajął sedan Lexus IS, na piątej lokacie znalazł się SUV RX, a w najlepszej dziesiątce zmieściła się także limuzyna GS, której przypadło dziewiąte miejsce. Łącznie w tegorocznej odsłonie badania Driver Power Lexus wygrał albo znalazł się na czołowych miejscach w sześciu z dziewięciu kategorii stworzonych dla marek motoryzacyjnych, zdecydowanie wyprzedzając w ten sposób innych producentów.

Lexus od początku przykładał dużą wagę do wsparcia po sprzedaży samochodu. Kiedy na samym początku istnienia firmy z powodu usterek światła stopu i tempomatu odebrano od klientów partię 8 tysięcy egzemplarzy modelu LS 400, auta powróciły bezpośrednio do ich domów z usuniętymi problemami, pełnym bakiem i prezentem dla właściciela.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE