Connect with us

Polski Edward.ai i rumuński SmartDreamers zdobywają nagrody UiPath Automation Awards 2019

AUTOMATYZACJA

Polski Edward.ai i rumuński SmartDreamers zdobywają nagrody UiPath Automation Awards 2019

Podczas konferencji How to Web 2019, która odbyła się w Bukareszcie pod koniec października, jury konkursu UiPath Automation Awards CEE 2019 ogłoszono zwycięzców konkursu mającego na celu wsparcie najlepszych twórców i stworzonych przez nich rozwiązań w zakresie automatyzacji.

–  Wybraliśmy Edward.ai jako zwycięzcę kategorii startupów, ponieważ rozwiązują prawdziwy problem automatyzacji związany ze sprzedawcami, z mieszanką technologii i głębokim zrozumieniem procesu sprzedaży. Używają interesującej kombinacji technologii i są bardzo skoncentrowani. SmartDreamers , jest interesującym przypadkiem automatyzacji, ponieważ automatyzuje nie proces rekrutacji jako taki, ale proces poszukiwania kandydatury. Automatyzują go i optymalizują, a my pomyśleliśmy, że mają dobrą okazję do dalszego rozwoju, mając już kilku klientów i marek, takich jak L’Oreal i Siemens. Rozwiązują także prawdziwy problem z automatyzacją dzięki nowatorskiemu podejściu. – powiedział Vargha Moayed, dyrektor ds. Strategii UiPath.

Edward.ai jako nagrodę otrzyma 50 000 € w gotówce, godziny mentoringu z doświadczonymi menedżerami UiPath, a także wsparcie techniczne i marketingowe.

Do ścisłego finału dotarło 6 firm (w tym dwie z Polski):

Kategoria Automation Start-up

  • Bulletproof AI (Czechy) – Bezpieczeństwo w uczeniu maszynowym;
  • Edward.ai (Polska) – asystent napędzany AI dla przedstawicieli handlowych;
  • Nifty Learning (Rumunia) – wywiad operacyjny dotyczący szkoleń;

Kategoria Automation Scale-up

  • Aggero (Rumunia) – analizy odbiorców oparte na sztucznej inteligencji i inteligencja osób wpływających w grach;
  • Applica AI (Polska) – oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji, które automatyzuje kontrolę i rozumienie nieustrukturyzowanego tekstu w przedsiębiorstwach
  • Smartdreamers (Rumunia) – Oprogramowanie do automatyzacji marketingu rekrutacyjnego dla firm;

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE